reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Platforma VOD Filmbox Live dla klientów Orange

dodano: 2016-03-07 15:54 | aktualizacja: 2016-03-07 16:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: SPI International B.V.

Filmbox Live Od 1 marca 2016 roku klienci mobilni operatora telekomunikacyjnego Orange mają dostęp do platformy VOD Filmbox Live - i to bez limitów - poinformował operator serwisu VOD.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Filmbox Live to platforma VOD, która oferuje ponad 1500 filmów i seriali: zarówno największych hitów i ostatnich premier, jak i kultowych klasyków. Ale Filmbox Live to także streaming na żywo 13 kanałów filmowych i tematycznych: telewizji Kino Polska, kanałów z rodziny Filmbox (w tym flagowego Filmbox Premium i poświęconego filmowym arcydziełom Filmbox Arthouse), kanałów muzycznych Kino Polska Muzyka i 360Tunebox, sportowych Fast&Funbox i Fightbox HD, dokumentalnego Docubox oraz lifestylowego Fashionbox.

Filmbox Live umożliwia oglądanie na żywo kanałów telewizyjnych, takich jak m.in. Filmbox. Na zdjęciu Scarlett Johansson w filmie „Czarna Dalia” emitowanym w tej stacji, foto: SPI International B.V.

 
Filmbox Live dostępny jest na telewizorach SmartTV, komputerach, urządzeniach mobilnych, Apple TV i Roku, a także konsolach PlayStation i Xbox. - Klienci mobilni Orange zyskają pełen dostęp do usługi za 9,84 zł miesięcznie i nie będą musieli martwić się o dodatkowe opłaty za transfer danych - czytamy w komunikacie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 190 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 5-6/2020 wersja elektroniczna

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

10 zł Więcej...

Miernik Linbox WS-6944 Combo dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

479 zł Więcej...
reklama