reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TNK HD: dodatkowe kanały w Domowym HD

dodano: 2016-01-21 13:31 | aktualizacja: 2016-01-21 13:38
autor: SatExpert | źródło: Inf. własna

TNK HD Od dłuższego czasu użytkownicy ofert prepaid spółki Cyfrowy Dom: Telewizja na Kartę HD (TNK HD) i Telewizja n na Kartę (NNK) posiadający aktywny pakiet Domowy HD mają dostęp do kilku kanałów HD wchodzących w skład wyższych pakietów: Discovery Channel HD, Eurosport 1 HD i nSport HD na co dzień dostępnych w pakiecie dodatkowym Premium HD; oraz AXN HD, Travel Channel HD i TVP Sport HD z pakietu Ekstra HD. W chwili obecnej nie wiadomo, czy te kanały na stałe zagoszczą w najniższym pakiecie, czy jest to tylko błąd w uprawnieniach, który wkrótce zostanie naprawiony.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Warto dodać, że większość z działających kanałów (AXN HD, Discovery Channel HD Eurosport HD, Travel Channel HD i TVP Sport HD) wchodziło w skład zakończonej 4 stycznia 2016 roku promocji „Dodatkowe kanały HD za zero” trwającej nieprzerwanie od listopada 2014 roku (więcej tutaj). Oprócz nich w ramach tej promocji dostępne były również: Planete+ HD, Ale kino+ HD, Domo+ HD, Kuchnia+ HD i TeleTOON+ HD, Eurosport 2 HD i Romance TV HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid nc+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 110A ceglasta

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...
reklama