reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Zmiana zasad doładowań TNK (SD)

dodano: 2015-11-26 11:07 | aktualizacja: 2015-11-26 12:10
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Cyfrowy Dom/satkurier.pl

Telewizja na Kartę Logo Od 1 grudnia 2015 roku jedyną formą doładowania/zasilenia Telewizji na kartę (SD) - TNK (SD) będzie wpłata na indywidualne dla każdej karty konto bankowe dołączone do zestawu startowego, informuje Cyfrowy Dom, operator tej usługi. Przypominamy również, że wartość oferty Telewizja na kartę (SD) - TNK (SD) wygasa z dniem 31 października 2016 roku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zmiana zasad doładowań oferty TNK (SD) od 1 grudnia 2015 roku oznacza, że od tego dnia nie będzie już możliwe zasilenie tej oferty w punktach sprzedaży i przez Internet u zewnętrznych sprzedawców. Zmiana dotyczy tylko kart TNK (SD).

Aby sprawdzić indywidualny numer konta posiadanej karty TNK (SD), należy wejść na stronę internetową telewizjanakerte.pl, wpisać numer karty i kliknąć „Sprawdź ważność doładowania”. Jednocześnie trzeba uważać, by nie dokonać wpłaty ponad ważność oferty.Uwaga! Doładowanie oferty SMART HD+ pozostaje na dotychczasowych zasadach.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid nc+


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch Opticum OMS 9/8

Multiswitch Opticum 9/8 rozdziela sygnał z jednego satelity i naziemnej...

250 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD Quad 4K

Odbiornik UHD 4K z HEVC/H.265 z 2x CI+ i 2x...

1 249 zł Więcej...

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

849 zł Więcej...
reklama