reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

IFA zapowiada globalne targi elektroniki - CE China

dodano: 2015-09-09 22:27 | aktualizacja: 2015-09-10 11:56
autor: Janusz Sulisz | źródło: IFA

IFA Targi IFA 2015 w Berlinie, które zakończyły się 9 września, okazały się jednymi z najbardziej udanych w historii tej imprezy. Odnotowano bowiem duży wzrost odwiedzających z Niemiec i zagranicy. Całkowita liczba odwiedzających wyniosła w tym roku 245.000 osób. Podczas IFA 2015 swoje produkty zaprezentowało 1.645 wystawców z całego świata. Jak informuje organizator, wartość zamówień złożonych podczas targów IFA 2015 wyniosła 4,35 mld euro.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Innowacyjność jest kluczem do wzrostu, a innowacyjne produkty są siłą napędową IFA od ponad 90 lat. W rezultacie wkład IFA w pozytywne zmiany w różnych sektorach był ogromny. Jest to znakomita platforma do prowadzenia dochodowego biznesu. Z ponownym wzrostem wartości zamówień IFA 2015 dostarczyła na to imponujący dowód

- powiedział Hans-Joachim Kamp, przewodniczący rady nadzorczej Consumer & Home Electronics GmbH (gfu), organizatora targów IFA.


Ponadto zespół IFA rozpoczął przygotowania do CE China - nowych targów, które odbędą się w Shenzhen w Chinach. Pierwsza edycja CE China jest zaplanowana na kwiecień 2016 roku. Nowa impreza będzie opierać się na udanej koncepcji IFA w celu ustanowienia CE China wiodącymi w Chinach targami elektroniki użytkowej i sprzętu gospodarstwa domowego.

Jens Heithecker, dyrektor wykonawczy IFA w Messe Berlin, powiedział:

CE China będą wzorowane na targach IFA w Berlinie. Jesteśmy przekonani, że Economy, Trade and Information Commission of Shenzhen będzie odpowiednim partnerem dla tego globalnego wydarzenia, które odbędzie się pod egidą organizatorów IFA.


Targi IFA 2016 odbędą się w Berlinie, w dniach od 2 do 7 września 2016 roku.

Raport z tegorocznych targów IFA zostanie opublikowany w październikowym wydaniu SAT Kuriera 10/2015.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

379 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 279 zł Więcej...