reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Fox UK uruchomi kanał FTA - YourTV

dodano: 2015-09-03 16:38 | aktualizacja: 2015-09-04 15:22
autor: Janusz Sulisz | źródło: FOX

 Fox International Channels FOX International Channels UK uruchomi swój pierwszy niekodowany (FTA) kanał rozrywkowy YourTV. Będzie to dodatek do portfolio tej spółki w Wielkiej Brytanii, które obejmuje również marki płatnej telewizji FOX, National Geographic Channel, Nat Geo Wild i Baby TV. YourTV będzie dostępny w ofertach różnych platform w Wielkiej Brytanii. Szczegóły zostaną ogłoszone w najbliższych tygodniach.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
YourTV wystartuje w czwartek, 1 października o godz. 13:00 czasu lokalnego. Zapewni widzom sensacyjne historie z życia wzięte, nieodparte doświadczenia i ekscytujące opowieści. YourTV to twoja dzienna dawka tego, co trzeba zobaczyć w telewizji, zachęca nadawca. Kanał będzie nadawany 20 godzin dziennie w Wielkiej Brytanii, od godz. 7:00 do 3:00. Będzie skierowany przede wszystkim do kobiet.

Jeff Ford, dyrektor zarządzający FOX International Channels UK, powiedział:

Jestem podekscytowany z ogłoszenia uruchomienia YourTV, naszego pierwszego kanału Free To Air i ekscytującego następnego kroku w ewolucji naszego portfolio marek w Wielkiej Brytanii. Zapewniając codzienną ucztę programową dla widzów, YourTV jest świeżym, nowym celem dla rozrywki.


Ramówka YourTV będzie dopasowana do codziennego trybu życia widzów, ich nastrojów i potrzeb oglądania: poranek z inspirującymi poradami o gotowaniu; popołudniowa kawa z pasjonującymi historiami; i wieczory z rozrywką i sensacyjnymi opowieściami z życia wziętymi.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 7-8/2020 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2020

10 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 159 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...
reklama