reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SCT: porządki w nazwach kanałów

dodano: 2015-07-31 04:41 | aktualizacja: 2015-07-31 05:24
autor: Jacek Grzeszczak | źródło: SatKurier.pl, Inf. własna

SCT erotyka logo Nadawca erotycznych kanałów SCT po ostatnim przełączeniu trzech swoich kanałów do systemu kompresji obrazu MPEG-4 (więcej informacji) zabrał się też za nazwy swoich stacji, pod jakimi się wyszukiwały w odbiornikach cyfrowych. Cztery kanały zyskały nowe ID, wreszcie zgodne z tym, co jest tam nadawane.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zmorą wszystkich posiadaczy kart na kanały erotyczne SCT były nazwy stacji transmitowanych z tp. 50 satelity Eutelsat Hot Bird 13B (13°E) o częstotliwości 11,727 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4 (DVB-S/QPSK). Nadawca na przestrzeni lat bardzo chętnie wymieniał kanały, ale przestał korygować nazwy pod jakimi się one wyszukiwały. Utrudniało to ich zlokalizowanie po pełnym skanowaniu, bo na liście zgłaszały się inaczej niż w ofercie.

30 lipca dokonano korekt zbliżających stan do rzeczywistości. Lista zmian:
SCT 5 = BOY BOY TV (logotyp: Boy&Boy)
SCT 6 = CENTOXCENTO TV
SCT 7 = SESTO SENSO TV (logotyp: sext6senso)
Redlight = TGirlstv

Parametry techniczne oraz jakość kanałów nie uległy zmianie. Bez zmian jest także treść, gdyż tak naprawdę stacje te nadawano pod starymi nazwami od miesięcy (z wyłączeniem TGirls.tv, który jest tam od kilku tygodni, ale tylko dodano logo, bo wcześniej oferta filmowa była ta sama, tylko bez logo). Zmiana jest więc czysto kosmetyczna, ale była bardzo pożądana przez posiadaczy kart.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Erotyka


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

799 zł Więcej...