reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Wzrost w INEA Biznes

dodano: 2015-06-16 01:47
autor: studiolitek | źródło: inea.pl

INEA INEA, największy w Wielkopolsce alternatywny operator telekomunikacyjny, rozwinęła struktury odpowiadające za sprzedaż do biznesu i wdrażanie nowych produktów. W tym roku planuje zwiększyć o 20 proc. przychody z tej części swojej działalności. Jesienią operator uruchomi nowoczesne Data Center i Platformę Cloud w INEA Parku pod Poznaniem.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
INEA świadczy usługi na terenie całej Wielkopolski dla ponad 13 tys. firm, w tym dla międzynarodowych koncernów, firm produkcyjnych, handlowych, zewnętrznych call center, urzędów państwowych i jednostek administracji samorządowej. W tym roku wyodrębniła nowe struktury odpowiadające za sprzedaż do biznesu i wdrażanie nowych produktów, które znalazły się w pionie operacyjnym firmy. Są to jednostki zajmujące się poszczególnymi rynkami: B2B, rynkiem hurtowym, rynkiem budownictwa telekomunikacyjnego oraz rozwojem usług biznesowych i marketingiem.

Wprowadzone zmiany wynikają z analizy trendów rynkowych i oczekiwanej od podmiotów takich jak INEA węższej specjalizacji, elastyczności na potrzeby klientów biznesowych, a także oferowaniu możliwie najpełniejszego wachlarza usług. Jesteśmy również w przededniu uruchomienia nowoczesnego data center pod Poznaniem. Już teraz zauważamy, że unikalne połączenie tej oferty z rozbudowywaną przez nas nowoczesną siecią światłowodową w regionie sprawia, iż zwiększa się zainteresowanie usługami INEA dla biznesu. Jesteśmy na to gotowi

- mówi Janusz Kosiński, Prezes INEA.

Nowa organizacja struktur sprzedażowych firmy umożliwia skupienie się na pełnym spektrum potrzeb klientów biznesowych i zaoferowanie zarówno poszczególnych usług, jak i usługi zintegrowanej - poczynając od projektowania nowoczesnych sieci światłowodowych, ich budowy, utrzymania i eksploatacji oraz uruchamiania przy ich wykorzystaniu zaawansowanych usług oczekiwanych przez biznes. Dzięki wprowadzonym rozwiązaniom INEA ma możliwość zapewnić kompleksowe i zintegrowane usługi dla klienta biznesowego.

Oferta INEA dla biznesu już wkrótce zwieńczona będzie możliwością korzystania z usług nowoczesnego Data Center, które firma uruchamia po wakacjach pod Poznaniem. Wyróżni się ono wysokim poziomem bezpieczeństwa i niezawodnością działania, odpowiadającym standardowi Tier III. Mając na względzie środowisko naturalne, przy jego budowie zostały wykorzystane ekologiczne rozwiązania chłodniczo-grzewcze, wykorzystujące free-cooling oraz najnowocześniejsze technologie, mające na celu optymalizację zużycia energii. Dzięki osiągnięciu wysokiej sprawności energetycznej (współczynnik energooszczędności PUE na poziomie 1,5), firmy korzystające z Data Center INEA znacznie obniżą koszty eksploatacji.
INEA zapowiada wzrost w sprzedaży dla biznesu na rynkach dla klientów instytucjonalnych jak i hurtowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV kablowa na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...