reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wzrost w INEA Biznes

dodano: 2015-06-16 01:47
autor: studiolitek | źródło: inea.pl

INEA INEA, największy w Wielkopolsce alternatywny operator telekomunikacyjny, rozwinęła struktury odpowiadające za sprzedaż do biznesu i wdrażanie nowych produktów. W tym roku planuje zwiększyć o 20 proc. przychody z tej części swojej działalności. Jesienią operator uruchomi nowoczesne Data Center i Platformę Cloud w INEA Parku pod Poznaniem.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
INEA świadczy usługi na terenie całej Wielkopolski dla ponad 13 tys. firm, w tym dla międzynarodowych koncernów, firm produkcyjnych, handlowych, zewnętrznych call center, urzędów państwowych i jednostek administracji samorządowej. W tym roku wyodrębniła nowe struktury odpowiadające za sprzedaż do biznesu i wdrażanie nowych produktów, które znalazły się w pionie operacyjnym firmy. Są to jednostki zajmujące się poszczególnymi rynkami: B2B, rynkiem hurtowym, rynkiem budownictwa telekomunikacyjnego oraz rozwojem usług biznesowych i marketingiem.

Wprowadzone zmiany wynikają z analizy trendów rynkowych i oczekiwanej od podmiotów takich jak INEA węższej specjalizacji, elastyczności na potrzeby klientów biznesowych, a także oferowaniu możliwie najpełniejszego wachlarza usług. Jesteśmy również w przededniu uruchomienia nowoczesnego data center pod Poznaniem. Już teraz zauważamy, że unikalne połączenie tej oferty z rozbudowywaną przez nas nowoczesną siecią światłowodową w regionie sprawia, iż zwiększa się zainteresowanie usługami INEA dla biznesu. Jesteśmy na to gotowi

- mówi Janusz Kosiński, Prezes INEA.

Nowa organizacja struktur sprzedażowych firmy umożliwia skupienie się na pełnym spektrum potrzeb klientów biznesowych i zaoferowanie zarówno poszczególnych usług, jak i usługi zintegrowanej - poczynając od projektowania nowoczesnych sieci światłowodowych, ich budowy, utrzymania i eksploatacji oraz uruchamiania przy ich wykorzystaniu zaawansowanych usług oczekiwanych przez biznes. Dzięki wprowadzonym rozwiązaniom INEA ma możliwość zapewnić kompleksowe i zintegrowane usługi dla klienta biznesowego.

Oferta INEA dla biznesu już wkrótce zwieńczona będzie możliwością korzystania z usług nowoczesnego Data Center, które firma uruchamia po wakacjach pod Poznaniem. Wyróżni się ono wysokim poziomem bezpieczeństwa i niezawodnością działania, odpowiadającym standardowi Tier III. Mając na względzie środowisko naturalne, przy jego budowie zostały wykorzystane ekologiczne rozwiązania chłodniczo-grzewcze, wykorzystujące free-cooling oraz najnowocześniejsze technologie, mające na celu optymalizację zużycia energii. Dzięki osiągnięciu wysokiej sprawności energetycznej (współczynnik energooszczędności PUE na poziomie 1,5), firmy korzystające z Data Center INEA znacznie obniżą koszty eksploatacji.
INEA zapowiada wzrost w sprzedaży dla biznesu na rynkach dla klientów instytucjonalnych jak i hurtowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kablówki - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...