reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Duże zainteresowanie wystawą ANGA COM 2015

dodano: 2015-06-12 10:56 | aktualizacja: 2015-06-12 11:16
autor: Anita Kaźmierska | źródło: ANGA COM

ANGA COM 11 czerwca br. zamknięta została wystawa ANGA COM 2015, która odbywała się w Kolonii w Niemczech przez trzy dni. W tym roku wystawę odwiedziło 450 wystawców i 17.000 uczestników. Ponownie 50 proc. uczestników pochodziło z zagranicy - z łącznie 74 krajów. Zatem wystawa i kongres technologii szerokopasmowych, kablowych i satelitarnych odnotowały wynik porównywalny z tym sprzed roku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Patronem medialnym wystawy ANGA COM 2015 był magazyn telewizji cyfrowej SAT Kurier. W numerze wakacyjnym (7-8/2015), który ukaże się w sprzedaży w drugiej połowie lipca, zamieścimy obszerny raport z tego wydarzenia.Thomas Braun, prezes stowarzyszenia niemieckich operatorów kablowych ANGA, powiedział:

ANGA COM 2015 była dla nas ogromnym sukcesem. Odnosi się to w szczególności do liczby nowych uczestników i wysokiego poziomu międzynarodowości. W tym roku naprawdę doceniam szczególnie wysoką jakość i dużą liczbę kooperacji w branży.

Dr Peter Charissé, dyrektor zarządzający ANGA COM, powiedział:

Trzy dni ANGA COM z tętniącą życiem halą wystawową i konferencjami z udziałem wybitnych osobistości pokazały, że możemy spodziewać się kolejnych lat boomu. Zwłaszcza nowe produkty, takie jak Multiscreen, TV Everywhere i Cloud TV prowadzą do nowych potencjałów dla obu sektorów branży, mediów i broadbandu.


ANGA COM 2016 odbędzie się od 7 do 9 czerwca 2016 roku, ponownie w Kolonii (Niemcy).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

499 zł Więcej...

Przyrząd do zarabiania kabli (CaP)

mini obcinaczka do kabli koncentrycznych

20 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...