reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polskie firmy na ANGA COM 2015

dodano: 2015-06-09 11:08 | aktualizacja: 2015-06-09 19:06
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

ANGA COM W wystawie ANGA COM 2015, która odbywa się w dniach 9-11 czerwca w Kolonii w Niemczech (więcej tutaj), udział bierze także kilka polskich firm - AX Technology, Cubiware, Gamm-Bud, Globo Multimedia, Kabelkom, Optomer, Telkom-Telmor, Telzas i Vector. Oprócz tego swoje stoiska mają takie firmy, jak Televes czy TechniSat, które mają swoje oddziały w Polsce, oraz Triax, którego produktów polskim dystrybutorem jest firma Wisat.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
AX Technology jest właścicielem marki Opticum Red. W ofercie tej firmy można znaleźć takie produkty, jak odbiorniki, anteny, konwertery LNB i multiswitche. Spółka AX Technology posiada produkcję, dział rozwoju, biura, magazyny oraz serwis w Szczecinie, gdzie znajduje się jej główna siedziba. Na planie wystawy można ją znaleźć na stoisku wynajętym przez Opticum Multimedia GmbH.

Strona internetowa: www.axtechnology.eu, www.opticum-gmbh.deCubiware to firma z siedzibą w Warszawie, której właścicielem jest TiVo Inc., dostawca oprogramowania dla urządzeń i systemów telewizji cyfrowej. Cubiware dostarcza rozwiązania płatnej telewizji operatorom w Europie, Ameryce, Azji i Afryce. Należą do nich: hybrydowe middleware IPTV/OTT/DVB/IP, middleware multi-screen OTT i Software Development Kit na potrzeby tworzenia aplikacji.

Strona internetowa: www.cubiware.com

Gamm-Bud to szczecińska firma założona w 1992 roku, która zajmuje się dostarczaniem systemów do wdmuchiwania kabli. Od 1997 roku jest jedynym i wyłącznym przedstawicielem w Polsce firmy Lancier Cable GmbH. Od roku 2013 oferuje wdmuchiwarki do mikrokabli Blue Dragon Jet. Prowadzi serwis gwarancyjny wdmuchiwarek Lancier, Blue Dragon Jet, Plumett, CBS, Thaler, Bagela, Fremco, Condux.

Strona internetowa: wdmuchiwarki.euGlobo Multimedia z siedzibą w Szczecinie to producent dekoderów i akcesoriów dedykowanych odbiorowi telewizji cyfrowej (naziemnej i satelitarnej), w branży nieprzerwanie od 1992 roku. Jest właścicielem marki Opticum Blue. Dzięki współpracy z takimi firmami, jak Conax czy Irdeto, Globo oferuje kompleksowe rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb odbiorców telewizji satelitarnej, kablowej i naziemnej. Rozwinięciem działalności firmy jest produkcja tabletów. Globo to także producent Energy Banków - rozwiązań dla osób chcących przedłużyć czas pracy swojego telefonu bądź tabletu.

Strona internetowa: globo-multimedia.comFirma Kabelkom z Bielska-Białej powstała w 1992 roku. Jest dystrybutorem sprzętu dla potrzeb telewizji kablowych, a także eksporterem tych urządzeń na rynki zagraniczne. Zajmuje się dystrybucją urządzeń pomiarowych. Posiada własny, rozbudowany dział badawczo-rozwojowy, który opracował znane i popularne w całej Europie systemy pomiarowe (ALMS) oraz mierniki (AMS) umożliwiające pomiary i kontrolę wycieków energii elektromagnetycznej z sieci TV kablowych. Oprócz sprzętu pomiarowego w ofercie Kabelkom znajduje się sprzęt potrzebny do budowy sieci HFC, ETH, xDSL, FTTX oraz sieci radiowych (elementy i urządzenia optyczne oraz elektroniczne).

Strona internetowa: www.kabelkom.plOptomer z Łodzi to dynamicznie rozwijająca się firma, z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku telekomunikacyjnym, specjalizująca się w technice światłowodowej. Działając jako przedstawiciel szwajcarskiej firmy Diamond, firma Optomer to gwarancja innowacyjnych rozwiązań, najnowszych technologii i pełnego wsparcia technicznego.

Strona internetowa: www.optomer.pl

Niemiecka firma TechniSat została założona w 1987 roku, w celu produkcji wysokiej jakości produktów do odbioru telewizji satelitarnej. Z biegiem czasu gama oferowanych produktów była stale poszerzana. Do anten satelitarnych dodano całą gamę cyfrowych odbiorników, stworzonych dla różnych międzynarodowych rynków. Dziś TechniSat produkuje cyfrowe odbiorniki do odbioru telewizji satelitarnej, kablowej i naziemnej (DVBS/-C/-T). Dodatkowo TechniSat oferuje multiswitche, stacje czołowe, akcesoria instalacyjne, itd. TechniSat produkuje również telewizory LCD, samochodowe odbiorniki radiowe i systemy nawigacyjne, a także komponenty komputerowe. Polski oddział TechniSat Digital znajduje się w Siemianicach koło Obornik Śląskich.

Strona internetowa: www.technisat.comTeleves jest globalną firmą skupioną na projektowaniu, rozwoju i produkcji urządzeń do dystrybucji usług telekomunikacyjnych w domach oraz budynkach mieszkalnych. Jej siedziba mieści się w Santiago de Compostela w Hiszpanii, gdzie znajdują się nowoczesne zakłady produkcyjne. Siedziba polskiego oddziału znajduje się we Wrocławiu.

Strona internetowa: www.televes.com.plTelkom-Telmor z Gdańska to firma elektroniczna działająca nieprzerwanie od 1954 roku. Jej oferta produktowa HFC & SMATV obejmuje: węzły i odbiorniki optyczne - pracujące w sieciach HFC, FTTB i FTTH, wzmacniacze szerokopasmowe do sieci HFC, cyfrowe stacje czołowe, stacje IPTV, anteny DVB-T - do odbioru cyfrowej TV naziemnej DVB-T, wzmacniacze kanałowe + multiswitche "all in one" MultiBAS oraz cyfrowe modulatory DVB-T.

Strona internetowa: www.telmor.plTelzas ze Szczecinka jest producentem i dostawcą urządzeń zasilania gwarantowanego oraz systemów zdalnego monitoringu i nadzoru. Zapewnia pełen zakres usług, od zdefiniowania potrzeb klienta, analizę wykonalności i usługi projektowe aż po dostawę sprzętu oraz wdrożenie systemu. Ponadto oferuje usługi serwisowe, doradztwo oraz szkolenie personelu obsługującego.

Strona internetowa: www.telzas.com.plTriax to firma duńska. Jest dostawcą rozwiązań dla odbioru i dystrybucji sygnałów wideo, audio i strumieni danych. Jej produkty są wykorzystywane przez nadawców, operatorów kablowych, lokalne sieci i gospodarstwa domowe. Polskim dystrybutorem rozwiązań Triax jest firma Wisat z Warszawy.

Strona internetowa: www.triax.com, www.wisat.plGdyńska firma Vector to uznana w Polsce i w Europie firma branży technologicznej, która we współpracy z klientami, od ponad 25 lat, zmienia obraz nowoczesnej komunikacji. Jej kompetencją jest projektowanie, produkcja oraz integracja rozwiązań telekomunikacyjnych i telemetrycznych. Szerokie portfolio ofertowe obejmuje rozwiązania dla operatorów kablowych, telekomunikacyjnych oraz dostawców mediów. Na stoisku firmy Vector można znaleźć także produkty OTT firmy ADB, znanej na polskim rynku między innymi z dekoderów telewizji cyfrowej dla nc+. Polski oddział firmy ADB znajduje się w Zielonej Górze.

Strona internetowa: www.vector.netMateriał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...