reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

ANGA COM 2015: 450 wystawców z 35 krajów

dodano: 2015-05-12 11:17 | aktualizacja: 2015-05-13 16:59
autor: Anita Kaźmierska | źródło: ANGA COM

ANGA COM Na cztery tygodnie przed otwarciem, udział w wystawie ANGA COM zadeklarowało 450 wystawców z 35 krajów. Te międzynarodowe targi odbędą się w dniach 9-11 czerwca 2015 roku w Kolonii w Niemczech. Jak informuje organizator, w tym roku wynajęto więcej powierzchni w hali wystawowej niż przed rokiem. Dr Peter Charissé, dyrektor zarządzający ANGA COM, powiedział, że liczba rezerwacji znacznie przekroczyła jego oczekiwania.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zgodnie z hasłem „Where Broadband meets Content”, kongres, który odbędzie się równolegle do wystawy, dotyczy branży szerokopasmowej i medialnej. Kongres obejmuje w sumie 24 paneli eksperckich z ponad 130 prelegentami i moderatorami, i odbywa się we współpracy Medienforum NRW oraz 14 czołowymi stowarzyszeniami w branży. Głównymi tematami będą: TV Everywhere, Video on Demand, Multiscreen, Cloud TV, All over IP, ekspansja sieci szerokopasmowych, FTTH, DOCSIS 3.1, UHDTV, DVB-T2, Connected Home, RDK, WLAN, CCAP, neutralność sieci, polityka medialna, cyfryzacja i regulacje dotyczące konkurencji.

Międzynarodowy Szczyt Szerokopasmowy składa się z 10 paneli w języku angielskim. Prelegentami będą Michel Azibert (Eutelsat), Colin Buechner (Liberty Global), Wilhelm Dresselhaus (Alcatel-Lucent Deutschland), Bruce McClelland (ARRIS Group), Yves Padrines (Cisco) i Dr Dirk Wössner (Rogers Communications, Kanada).

Zobacz program kongresu ANGA COM


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

429 zł Więcej...

Miernik Combo GTMedia V8 Finder Pro DVB-S2/T2/C

Miernik marki GTMedia dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

499 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 279 zł Więcej...