reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Koniec rosyjskiego pakietu Pierwyj z 9°E?

dodano: 2015-05-01 10:54 | aktualizacja: 2015-05-01 11:27
autor: Rafał Olchowik | źródło: satkurier.pl

Pierwyj - Cyfrowa telerodzina.png Rosyjscy widzowie w Europie utracili dostęp do kanałów tematycznych publicznej telewizji Pierwyj kanał - Wsiemirnaja siet. Pod koniec kwietnia 2014 roku rosyjski nadawca rozpoczął niekodowaną dystrybucję pakietu tematycznego "Cyfrowa telerodzina" za pośrednictwem satelity Eutelsat 9A (9°E) i równo rok później ją zakończył. W ofercie znajdowały się Dom Kino, Wremia, Muzyka Pierwogo i Telekafe.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Paczka była nadawana z tp. 61 (11,938 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK) satelity Eutelsat 9A (9°E). Obecnie wszystkie kanały się wyszukują, ale nie prowadzą przekazu. Taki stan trwa już kilka dni.

"Cyfrowa telerodzina" nadawcy Pierwyj kanał - Wsiemirnaja siet w 2015 roku będzie obchodzić 10. rocznicę swojego istnienia. Projekt został uruchomiony w Stanach Zjednoczonych, gdzie okazał się wielkim sukcesem. Bardzo szybko pojawił się na rynku rosyjskim, a później także w innych krajach. Obecnie kanały "Cyfrowej telerodziny" ogląda ponad 50 mln widzów na całym świecie (USA, Kanada, wiele krajów w Europie, kraje WNP i państwa bałtyckie).

Jeżeli przekaz z Eutelsat 9A (9°E) został na stałe zakończony, to odbiór tego pakietu z satelity przez odbiorców indywidualnych w Europie jest praktycznie niemożliwy.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik GiGaBlue UHD UE 4K

Najtańszy na rynku odbiornik 4K z podwójną głowicą FBC DVB-S2X...

939 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Opticum Nytro Box HEVC

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX Technology...

109 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...
reklama