reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Sky zaoferuje usługi telefonii komórkowej

dodano: 2015-01-29 13:52 | aktualizacja: 2015-01-29 15:29
autor: Janusz Sulisz | źródło: BSkyB

Sky Digital Logo Operator brytyjskiej platformy satelitarnej Sky zamierza zaoferować swoim klientom szereg usług mobilnej transmisji głosu i danych. Podpisał już w tej sprawie porozumienie ze swoim nowym partnerem, spółką Telefónica UK.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zgodnie z warunkami wieloletniej umowy, Telefónica UK zaoferuje Sky hurtowy dostęp do usług 2G, 3G i 4G w ramach swojej popularnej sieci o krajowym zasięgu. Sky, wykorzystując swoje doświadczenie w obsłudze klienta i swoją innowacyjność, planuje uruchomić dla klientów swoje pierwsze usługi telefonii komórkowej w 2016 roku.

Wejście Sky do sektora telefonii komórkowej było możliwe dzięki sukcesowi usługi szerokopasmowego dostępu do Internetu. Zaledwie siedem lat po starcie, Sky stał się numerem 2 na rynku usług dostępu do Internetu w Wielkiej Brytanii, przyciągając ponad 5 mln klientów. Sky stał się również najpopularniejszym operatorem triple play w Wielkiej Brytanii - prawie 40% jego klientów korzysta obecnie z pakietu telewizja + telefon + Internet.Ponadto Sky wdrożył wiodącą usługę telewizji mobilnej w Europie - Sky Go - z 5,7 mln zarejestrowanych użytkowników. Sky Go spełnia rosnące zapotrzebowanie klientów na oglądanie treści na wielu urządzeniach w domu i poza nim, oferując szeroki wybór aż 70 kanałów na żywo oraz szeroki zakres treści na życzenie, kiedy i gdzie klienci tego chcą.

Telefónica UK ma duże doświadczenie w zakresie partnerstw hurtowych. Wspiera już kilku wiodących brytyjskich wirtualnych operatorów sieci komórkowych (MVNO), w tym Tesco Mobile. Telefónica UK chce do końca 2017 roku zapewnić swoim klientom zasięg 4G na poziomie 98%.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV Mobilna


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

175 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...