reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Będzie moduł Viaccess 2 CI

dodano: 2001-03-27 21:52 | aktualizacja: 2001-03-27 21:52
autor: H | źródło:

Coraz więcej informacji potwierdza fakt wprowadzenia przez France Telecom nowych modułów Viaccess 2, które zastąpią dotychczasowe "małoodporne" na karty pirackie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ceny modułów Viaccess CI już wzrosły i z całą pewnością jeszcze wzrosną do poziomu cen modułów dla SECA pod koniec roku 2000. System Viaccess jest dość interesujący ze względu na ofertę kilku pakietów (TPS, Viasat, ABSat i NTV+) oraz erotycznego SCT.

Niestety France Telecom stoi na przegranej pozycji ze względu na zbyt śmiałe rozdawnictwo licencji na produkcję odbiorników z wbudowanym modułem Viaccess. Każdy kto zechce korzystać z pirackich kart znajdzie odpowiedni odbiornik do tego celu bez potrzeby stosowania zewnętrznego modułu CI.

Do niedawna część odbiorników CI firm Technisat czy Triax nie akceptowało kart pirackich z oprogramowaniem dostępnym w Internecie. Szybko poprawiono oprogramowanie kart i teraz także te odbiorniki dają możliwość korzystania z kart pirackich. Odbiorniki z Viaccess robią furorę w Rosji, na Ukrainie i krajach bałtyckich, przebijając nie tak dawne zainteresowanie systemem SECA.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba 902B LTE 5G 470-694 MHz

Antena DVB-T FUBA DAT902 5G to profesjonalna antena telewizyjna z...

149 zł Więcej...

Złącze F PCT 6,8 mm Kompresyjne

Specjalne złącze kompresyjne dla kabla satelitarnego. Złącze to zostało tak...

2 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

239 zł Więcej...