reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Orange: Oferta świąteczna z pakietem nc+

dodano: 2014-11-14 13:37 | aktualizacja: 2014-11-14 13:52
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Orange

nc+ Orange Od 14 listopada 2014 roku wszyscy klienci Orange kupujący FunPacka otrzymają w prezencie na cały rok pakiet telewizji nc+ z 130 kanałami. Świąteczna oferta FunPacka to także okazja, by wymienić stary telewizor na Samsung Smart TV - za symboliczną złotówkę. Z kolei klienci, którzy do Neostrady chcieliby dokupić usługi mobilne, mogą otrzymać darmowy abonament komórkowy na 6 miesięcy, a później obniżyć rachunki za usługi w Orange dzięki rabatowi Orange Open.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z myślą o tych, którzy chcą mieć wygodny dostęp do internetu zarówno w domu jak i podczas świątecznych wyjazdów, Orange przygotował też nowy pakiet Internet Tu i Tam.

- Świąteczna oferta Orange to wiele pomysłów na wspaniałe prezenty dla całej rodziny. Wszystkich, którzy lubią spędzać czas przed telewizorem, z pewnością zainteresuje najnowsza oferta FunPacka z pakietem Comfort+ Extra+ telewizji nc+ za darmo na 12 miesięcy. Znajdą w nim 130 najlepszych kanałów filmowych, dziecięcych, sportowych, rozrywkowych i popularno-naukowych. Aż 40 z nich nadawanych jest w jakości HD. Po upływie 12 miesięcy, abonament za ten pakiet wyniesie 59,90 zł. To oznacza, że przy umowie na 24 miesiące średni miesięczny koszt pakietu to tylko 29,95 zł - czytamy w komunikacie.

Z kolei wszyscy, którzy na Święta chcieliby wymienić stary telewizor na duży i nowoczesny, mogą kupić FunPacka w promocji z 40-calowym telewizorem Samsung Smart TV i otrzymać go za symboliczną złotówkę. Oferta jest dostępna przy umowie na 24 miesiące, miesięczny koszt abonamentu FunPacka wyniesie 149,90 zł z VAT, przez cały okres trwania umowy, niezależnie od opcji prędkości internetu.

W FunPacku klienci znajdą:
  • 61 kanałów telewizyjnych, w tym 7 HD w pakiecie podstawowym,
  • kanały Comedy Central oraz Comedy Central Family do końca roku w prezencie,
  • stabilny i szybki domowy internet aż do 80 Mb/s bez limitów transferu danych,
  • telefon domowy z nielimitowanymi połączeniami na numery stacjonarne w Polsce oraz do wybranych krajów. Do tego darmowa aplikacja Neofon, by  wychodząc z domu móc zabrać telefon ze sobą.

- Kolejny powód, dla którego warto kupić FunPacka, Neostradę z Telewizją lub samą Neostradę, to oferta świąteczna oferta Orange Open z kuponem na darmowy abonament komórkowy przez 6 miesięcy. Mogą go otrzymać wszyscy, którzy kupią Neostradę w opcji do 80 Mb/s lub Neostradę z Telewizją albo FunPacka w dowolnej opcji prędkości. W ten sposób można oszczędzić nawet 359 zł, a po upływie 6 miesięcy za abonament płacić mniej dzięki rabatowi Orange Open. W zależności od liczby usług, z których klienci korzystają w Orange, mogą obniżyć comiesięczne o 10, 20, 25, 35, 45, 55 lub nawet 65 zł miesięcznie - czytamy w komunikacie.

Kupon na abonament za 0 zł umożliwia wybór jednego z dwóch planów taryfowych:
  • Smart Plan Halo za 39,98 zł  z nielimitowanymi rozmowami w Orange, dużym pakietem minut i SMS-ów do wszystkich sieci oraz smartfonami i telefonami do wyboru - już od 1 zł,
  • Smart Plan Multi za 59,98 zł w opcji bez telefonu, a w nim nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci, pakiet danych na internet oraz 400 minut na bezpłatne rozmowy w roamingu.

Orange oferuje także nowy zestaw Internet Tu i Tam z abonamentem za 89,90 zł (z VAT). Znajdą w nim domowy internet - Neostrada do 10 Mb/s oraz internet mobilny z pakietem 10 GB, a do tego - za symboliczną złotówkę - tablet Samsung Galaxy Tab 4 7.0" LTE z wbudowanym modemem. Dostępny jest także zestaw za 69,90 zł z neostradą do 10 Mb/s, internetem mobilnym z 5 GB danych, a także 2 urządzeniami po złotówce: tabletem FunTab 8 oraz routerem mobilnym.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Multiswitch Opticum OMS 9/8

Multiswitch Opticum 9/8 rozdziela sygnał z jednego satelity i naziemnej...

250 zł Więcej...

'SAT Kurier abonament 2020' + książka ANTENY SATELITARNE

Promocyjny pakiet: roczna prenumerata SAT Kurier 2020 + książka tematyczna ...

109 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

280 zł Więcej...
reklama