reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy kanał erotyczny - Penthouse Black we Francji

dodano: 2014-09-19 11:19 | aktualizacja: 2014-09-19 22:21
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TS

Penthouse_black_logo_sk W ciągu kilku najbliższych dni we Francji zaoferowany zostanie nowy kanał telewizyjny dla dorosłych - Penthouse Black, poświęcony czarnoskórej społeczności. Już wcześniej, od kwietnia 2013 roku, z powodzeniem w Afryce działa kanał Penthouse Black, m.in. w subsaharyjskiej platformie Canalsat Afrique z kilkudziesięcioma tysiącami abonentów. Penthouse Black ma wejść na rynek francuski z ofertą za... darmo w ADSL lub przez światłowód.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Penthouse Black jest erotycznym kanałem z portfolio Penthouse, który oferuje 80% programów hardcore tylko z czarnoskórymi aktorami i 20% erotycznych filmów etnicznych. Jest on nadawany w rozdzielczości HD. Penthouse udało się również znaleźć w Afryce jakichś producentów filmów erotycznych dla dorosłych, ale najlepsze produkcje pochodzą z USA.

Rodzina kanałów Penthouse HD, HD 1, HD 2, Penthouse 3D i Penthouse Black aktualnie dociera do ponad 350 milionów gospodarstw domowych na świecie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Erotyka


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 LITE HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...