reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Integracja Cisco Videoscape i smartLNB Eutelsatu

dodano: 2014-09-15 16:57 | aktualizacja: 2014-09-16 17:09
autor: Janusz Sulisz | źródło: Eutelsat

eutelsat_logo_good.jpg Eutelsat Communications i Cisco poinformowali na tegorocznych targach IBC w Amsterdamie o integracji technologii Cisco Videoscape i Eutelsat smartLNB. Jednocześnie obie te firmy przeprowadziły pokaz streamingu IP na żywo i usług Push Video On Demand (VOD) dostępnych poprzez łatwy w obsłudze interfejs użytkownika.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Integracja Cisco Videoscape, w tym oprogramowania MediaHighway, dostępu warunkowego VideoGuard i interfejsu użytkownika Cisco, z technologią smart LNB Eutelsatu umożliwia abonentom łatwe poruszanie się po wielowymiarowym przewodniku po programach z wysokiej jakości treściami na żywo i nagraniami. Połączenie smart LNB i technologii Cisco Videoscape daje możliwość wdrożenia Connected TV zarówno na dojrzałych jak i rozwijających się rynkach.

Smart LNB Eutelsatu łączy odbiór kanałów telewizyjnych DTH z wąskopasmowym, satelitarnym kanałem zwrotnym dla transmisji pakietów IP. Otwiera drzwi dla nadawców do korzystania z własnego ekosystemu telewizji liniowej i usług connected TV bezpośrednio przez satelitę.

Cisco Videoscape jest platformą wideo „w chmurze”. Jest odpowiedzią na oczekiwania użytkowników względem doświadczeń wideo na wielu ekranach. Umożliwia też usługodawcom i firmom medialnym szybkie tworzenie i łączenie nowych, zsynchronizowanych, spersonalizowanych i intuicyjnych wieloekranowych doświadczeń.

Usługi streamingu IP na żywo zapewniają zabezpieczone, wieloekranowe doświadczenia dla użytkowników, którzy mają dostęp do treści na dowolnym podłączonym urządzeniu. Push VOD umożliwia bezpieczne dostarczanie usług opartych na subskrypcji VOD z dużym katalogiem treści przy kosztach transmisji, które są niezależne od liczby abonentów. Korzystając z łączności IP, gwarantowanej przez smart LNB, usługi mogą być oferowane np. z pomiarem oglądalności w czasie rzeczywistym.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

99 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...