reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Targi SAT KRAK 2014 w Krakowie 2-3.10

dodano: 2014-09-05 14:46 | aktualizacja: 2014-09-12 12:58
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkrak.com

SAT KRAK 2014 W dniach 2-3 października 2014 roku w Hotelu Galaxy (www.galaxyhotel.pl) przy ul. Gęsiej 22A w Krakowie odbędzie się jubileuszowa, dziesiąta edycja targów telewizji i radia cyfrowego - SAT KRAK 2014 (www.satkrak.com). Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Wstęp wolny (zarówno na wystawę jak i konferencje) z biletem, który będzie można znaleźć we wrześniowym wydaniu magazynu SAT Kurier (w kioskach od 11 września).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Targi SAT KRAK to okazja do zapoznania się z nowinkami technologicznymi na rynku telewizji cyfrowej i nie tylko. To także okazja do wzięcia udziału w szeregu ciekawych dyskusji panelowych i prezentacji.

Pierwszy dzień konferencji (czwartek, 2 października) minie pod znakiem telewizji cyfrowej w Polsce. O godz. 12:00 zacznie się dyskusja na temat przyszłości naziemnej telewizji cyfrowej w Polsce.

Drugi dzień konferencji (piątek, 3 października) będzie poświęcony radiofonii cyfrowej DAB+ w Polsce. W konferencji od godz. 12:00 udział wezmą przedstawiciele Polskiego Radia, Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, EmiTela oraz Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji.

Tradycyjnie pierwszego dnia wystawy SAT KRAK odbędzie się gala wręczenia statuetek SAT Kurier Awards 2014.Główny Partner Strategiczny wystawy SAT KRAK 2014: ASTRA (SES)
Sponsor: NAGRA
Sponsor gali wręczenia statuetek SAT Kurier Awards 2014: Eutelsat

Patronat honorowy: Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji, Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski, www.krakow.pl
Patronat medialny: TVP Kraków, Magazyn Telewizji Cyfrowej SAT Kurier, parabola.cz
Organizator: AMAEL


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii SAT KRAK


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przyssawka do szyby potrójna (plastik)

Bezinwazyjny stojak dla anten satelitarnych montowany na przyssawce - uchwyt...

70 zł Więcej...

Moduł DeltaCam Pro Twin REV 2.0 Deltacrypt CI

Uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM Twin REV 2.0 Deltacrypt CI z...

520 zł Więcej...

Antena COR-900 + Wide band LNB

Antena 90 cm Corab COR-900 z konwerterem Wide band marki...

279 zł Więcej...
reklama