reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Czwórka Radio z Wizją już nie nadaje

dodano: 2014-09-04 08:56 | aktualizacja: 2014-09-04 10:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: wirtualnemedia.pl/satkurier.pl

Czwórka Polskie Radio (Radio na Wizji) 31 sierpnia br. Polskie Radio zakończyło projekt Radia na Wizji i wyłączyło sygnał telewizyjny kanału Czwórka na Wizji. - Czwórka ma pozostać anteną skierowaną do młodych ludzi, multimedialną, wykorzystującą dostępne kanały dotarcia do odbiorców, ale w jednoznacznej formule programu radiowego - tłumaczy w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl Radosław Kazimierski, rzecznik prasowy Polskiego Radia.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizyjny projekt Polskiego Radia - określany jako Radio z Wizją - wystartował w styczniu 2011 roku w przekazie satelitarnym i kablowym (więcej tutaj, tutaj i tutaj). W 2012 roku zakończono emisję satelitarną (więcej tutaj). Stacja pozostała jednak w ofertach wybranych sieci kablowych (więcej tutaj i tutaj). Dostęp do niej mieli wciąż abonenci takich operatorów jak m.in. UPC Polska, Toya i Jambox. Z oferty UPC Polska kanał został wycofany 18 sierpnia br. (więcej tutaj)

- Obecnie możliwe stało się całkowite wyłączenie sygnału telewizyjnego. Jest to konsekwencja podjętej wcześniej decyzji i nie było uzasadnienia do dalszego pozostawiania szczątkowej formy przekazu telewizyjnego - mówi w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl Radosław Kazimierski.

Na stronie internetowej stacji nadal można będzie podglądać, co dzieje się w studiu radiowym Programu IV (przejdź na stronę).

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' abonament 2019 + książka ANTENY SATELITARNE

Promocyjny pakiet: roczna prenumerata SAT Kurier 2019 + książka tematyczna...

99 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 990 zł Więcej...

Gimbal ręczny DJI Osmo Mobile 2 do smartfonów

DJI Osmo Mobile 2, to nowa wersja przełomowego gimbala stworzonego...

640 zł Więcej...
reklama