reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Czwórka Radio z Wizją już nie nadaje

dodano: 2014-09-04 08:56 | aktualizacja: 2014-09-04 10:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: wirtualnemedia.pl/satkurier.pl

Czwórka Polskie Radio (Radio na Wizji) 31 sierpnia br. Polskie Radio zakończyło projekt Radia na Wizji i wyłączyło sygnał telewizyjny kanału Czwórka na Wizji. - Czwórka ma pozostać anteną skierowaną do młodych ludzi, multimedialną, wykorzystującą dostępne kanały dotarcia do odbiorców, ale w jednoznacznej formule programu radiowego - tłumaczy w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl Radosław Kazimierski, rzecznik prasowy Polskiego Radia.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizyjny projekt Polskiego Radia - określany jako Radio z Wizją - wystartował w styczniu 2011 roku w przekazie satelitarnym i kablowym (więcej tutaj, tutaj i tutaj). W 2012 roku zakończono emisję satelitarną (więcej tutaj). Stacja pozostała jednak w ofertach wybranych sieci kablowych (więcej tutaj i tutaj). Dostęp do niej mieli wciąż abonenci takich operatorów jak m.in. UPC Polska, Toya i Jambox. Z oferty UPC Polska kanał został wycofany 18 sierpnia br. (więcej tutaj)

- Obecnie możliwe stało się całkowite wyłączenie sygnału telewizyjnego. Jest to konsekwencja podjętej wcześniej decyzji i nie było uzasadnienia do dalszego pozostawiania szczątkowej formy przekazu telewizyjnego - mówi w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl Radosław Kazimierski.

Na stronie internetowej stacji nadal można będzie podglądać, co dzieje się w studiu radiowym Programu IV (przejdź na stronę).

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Transmiter Extender HDMI Megasat Mini do 15m

Bezprzewodowy transmiter HDMI Mini firmy Megasat do bezprzewodowej transmisji sygnału...

490 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD AX502 Combo

Odbiornik HD Combo (DVB_S2/DVB-T2) PVR Ready marki Opticum wyposażony w...

279 zł Więcej...

Mini PC Android Zidoo Z1000

Odtwarzacz Android TV Box 7.1 / OpenWRT(funkcja NAS). CPU Realtek...

1 690 zł Więcej...
reklama