reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Czwórka Radio z Wizją już nie nadaje

dodano: 2014-09-04 08:56 | aktualizacja: 2014-09-04 10:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: wirtualnemedia.pl/satkurier.pl

Czwórka Polskie Radio (Radio na Wizji) 31 sierpnia br. Polskie Radio zakończyło projekt Radia na Wizji i wyłączyło sygnał telewizyjny kanału Czwórka na Wizji. - Czwórka ma pozostać anteną skierowaną do młodych ludzi, multimedialną, wykorzystującą dostępne kanały dotarcia do odbiorców, ale w jednoznacznej formule programu radiowego - tłumaczy w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl Radosław Kazimierski, rzecznik prasowy Polskiego Radia.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Telewizyjny projekt Polskiego Radia - określany jako Radio z Wizją - wystartował w styczniu 2011 roku w przekazie satelitarnym i kablowym (więcej tutaj, tutaj i tutaj). W 2012 roku zakończono emisję satelitarną (więcej tutaj). Stacja pozostała jednak w ofertach wybranych sieci kablowych (więcej tutaj i tutaj). Dostęp do niej mieli wciąż abonenci takich operatorów jak m.in. UPC Polska, Toya i Jambox. Z oferty UPC Polska kanał został wycofany 18 sierpnia br. (więcej tutaj)

- Obecnie możliwe stało się całkowite wyłączenie sygnału telewizyjnego. Jest to konsekwencja podjętej wcześniej decyzji i nie było uzasadnienia do dalszego pozostawiania szczątkowej formy przekazu telewizyjnego - mówi w rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl Radosław Kazimierski.

Na stronie internetowej stacji nadal można będzie podglądać, co dzieje się w studiu radiowym Programu IV (przejdź na stronę).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik GiGaBlue UHD Quad 4K

Odbiornik UHD 4K z HEVC/H.265 z 2x CI+ i 2x...

1 290 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...
reklama