reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa odsłona Jewish News One: Rabinovich TV

dodano: 2014-07-31 18:05 | aktualizacja: 2014-07-31 22:52
autor: Rafał Olchowik | źródło: satkurier.pl

Rabinovich TV.JPG Jeden z najbogatszych żydowskich oligarchów na Ukrainie, Wadim Rabinowicz, rozpoczął emisję nowej stacji telewizyjnej o profilu informacyjnym. Przekaz został zainaugurowany na satelicie ASTRA 4A (4,8°E) o częstotliwości 12,284 GHz, pol. V (SR: 27500, FEC: 3/4). Zaskakujący jest wybór nazwy jak na kanał informacyjny - nazwą jest nazwisko głównego założyciela. Cel jednak może być zamierzony. Czy Wadim Rabinowicz będzie prezentował własny punkt widzenia odnośnie sytuacji na Ukrainie?Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wadim Rabinowicz posiada już doświadczenie z międzynarodowym kanałem informacyjnym Jewish News One, który uruchomił jesienią 2011 roku. Kanał został zamknięty w czerwcu bieżącego roku (więcej tutaj). Krótko w ramach Jewish News One nadawał pasmo Ukraine News One, poświęcone aktualnym wydarzeniom politycznym, gospodarczym i społecznym na Ukrainie. Cały pomysł został porzucony, a kanał telewizyjny po cichu zamknięty. Jak się okazało - nie na długo.

31 lipca br. ruszyła emisja nowego kanału o profilu informacyjnym Rabinovich TV. Kanał przedstawia informacje z całego świata, w tym dotyczące obecnej sytuacji na Ukrainie. Projekt prowadzony pod nazwiskiem jego głównego założyciela jest odpowiedzią na propagandę rosyjskich mediów odnośnie wydarzeń na Ukrainie. Relacje są przygotowywane w języku rosyjskim. Kanał posiada podobną grafikę ekranową, jak zamknięta stacja Jewish News One.

Niekodowany przekaz ukraińskiego kanału informacyjnego Rabinovich TV


Parametry techniczne:
Astra 4A (4,8°E)
tp. B30 (12,284 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S/QPSK)

ID: RABINOVICH tv
PID V: 6911(MPEG-2/SD)
PID A: 6912
PID PCR: 6911
SID: 6910
PID PMT: 6910
Provider: -
Kodowanie: brak

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Dreambox DM920 Ultra HD 2xS2X Multistream

Najnowszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - model DM920 Ultra...

1 640 zł Więcej...

Antena Televes Ellipse UHF

Antena Televes Ellipse kierunkowa do stabilnego odbioru UHF (DVB-T) z...

379 zł Więcej...

Osłona LNB Umbrella Light Duty BOX

Plastikowa osłona LNB Umbrella chroni konwertery na antenie przed niekorzystnymi...

39 zł Więcej...
reklama