reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Co drugi Polak w zasięgu LTE Orange

dodano: 2014-07-01 13:52 | aktualizacja: 2014-07-01 14:29
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Orange Polska

Orange - Już ponad 50 procent Polaków jest w zasięgu najszybszej technologii mobilnego dostępu do Internetu LTE w sieci Orange. Można z niej korzystać już w 1100 miastach i miejscowościach powyżej 1000 mieszkańców - informuje w wydanym komunikacie Orange Polska. Klienci Orange mogą korzystać z mobilnego Internetu LTE bez żadnych dodatkowych opłat czy ograniczeń prędkości pobierania oraz wysyłania danych.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Usługi w technologii LTE są dostępne w ofertach mobilnego Internetu - Orange Free i Orange Free Net - dla klientów indywidualnych oraz Business Everywhere - dla firm.

Oprócz tego, za pomocą LTE z Internetem mogą łączyć się także klienci planów taryfowych opracowanych z myślą o użytkownikach smartfonów - Smart Plan Multi, Smart Plan Multi Max.

Z Internetu LTE w Orange można korzystać także w ofercie Orange na Kartę - wystarczy kupić specjalnie oznaczony starter z kartą SIM przystosowaną do korzystania z najnowocześniejszej technologii transmisji danych.

W ofercie Orange jest kilkadziesiąt smartfonów, tabletów, routerów i modemów umożliwiających korzystanie z LTE. Przenosząc numer, kupując nową aktywację lub przedłużając umowę można je kupić za 1 zł lub za 0 zł na start.

- Obecnie w sieci Orange działa 4300 stacji bazowych LTE, a ich liczba systematycznie rośnie. Dzięki temu, jeszcze w tym roku LTE Orange obejmie blisko 65 procent populacji kraju. Oprócz tego, szybko zwiększa się zasięg mobilnego Internetu w technologii UMTS (3G), który do końca bieżącego roku powinien objąć blisko 99 proc. populacji kraju. Oznacza to, że w sieci Orange, z szybkim mobilnym internetem będzie można łączyć się praktycznie w każdym zamieszkałym miejscu Polski - informuje operator.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

1 890 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat Digit ISIO STC UHD 4K Black

DIGIT ISIO STC UHD to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej...

1 550 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

629 zł Więcej...
reklama