reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

PlayStation TV zadebiutuje w Europie

dodano: 2014-06-10 10:49 | aktualizacja: 2014-06-10 16:28
autor: Jerzy Kruczek | źródło: adtv

PlayStation TV Sony Corporation podczas tegorocznej wystawy przemysłu gier komputerowych E3 poinformował, że zamierza wprowadzić na rynek Ameryki Północnej i Europy swoje nowe urządzenie PlayStation TV. Jego cena ma wynieść 99 dol. Pozwoli ono na strumieniowanie filmów i starszych tytułów PlayStation dla systemu Vita do dowolnego telewizora. Mikrokonsola, która zadebiutowała w listopadzie w Japonii jako PSVita TV, pozwoli również na granie na drugim telewizorze w domu (np. w sypialni).Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
31 lipca 2014 roku Sony rozpocznie beta testy swojej usługi w chmurze PlayStation Now, która pozwoli graczom na strumieniowanie klasycznych gier ze starszych konsol Sony na nowsze urządzenia, takie jak PS4, Vita, telefony Xperia i telewizory Bravia.

Sony przedstawił również Project Morpheus, swoje gogle do wirtualnej rzeczywistości. Projekt ten jednak nie będzie dostępny dla konsumentów przez co najmniej kolejny rok.

Sony konkurowało z Microsoft Corporation odkąd w listopadzie obie te firmy zaczęły sprzedawać swoje najnowsze konsole. Sony sprzedał do tej pory 7 mln sztuk PlayStation 4, a Microsoft - 5 mln sztuk Xbox One. Sprzedaż nowych konsoli już teraz jest lepsza niż Xbox 360 i PlayStation 3 w analogicznym czasie od ich debiutu.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

719 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

349 zł Więcej...