reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Od 1 kwietnia SCT tylko we Viaccess

dodano: 2001-03-18 21:24 | aktualizacja: 2001-03-18 21:24
autor: H | źródło:

Erotyczny kanał SCT zamierza od 1 kwietnia zrezygnować z kodowania w systemie Irdeto.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
SCT nadawano w dwóch systemach: Irdeto i Viaccess. Dość nieszczęśliwie SCT kończy kodowanie w pierwszym z tych dwóch systemów, bo rezygnacja z Irdeto właściwie niczego nie zmieni. Hackerzy już wcześniej zainteresowali się systemem Viaccess i SCT stoi na przegranej pozycji.

Hackerzy błyskawicznie udoskanalają oprogramowanie kart pirackich dla Viaccess, zwiększają liczbę kluczy dla poszczególnych pakietów. Są też karty pirackie tzw. Remote z możliwością wprowadzania kodów z pilota odbiornika.

Generalnie spadło zainteresowanie oryginalnymi kartami na erotyczne kanały w całej Europie, bo większość z nich dostępna jest przy pomocy pirackich kart w systemach: Irdteo, SECA i Viaccess. Ceny abonamentów za każdy z kanałów erotycznych jest najczęściej zawyzony, a do tego dochodzi spore ryzyko braku obrazu, bo program przestanie nadawać.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

179 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,8m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,8m w wersji v2.1 dla...

39 zł Więcej...

Multiswitch TechniSat CE 9/8 HD

Markowy (niemiecki) multiswitch TechniSat CE 9/8 HD rozdziela sygnał niezależnie...

290 zł Więcej...