reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe multiswitche Triax z technologią SCR

dodano: 2014-05-21 12:16 | aktualizacja: 2014-05-22 13:46
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Triax

Triax logo Kilka odbiorników telewizyjnych w ramach jednego gospodarstwa domowego to już nie rzadkość. Firma TRIAX przedstawia swoje nowe rozwiązanie - Multiswitch SCR, który pozwala na przesył sygnału satelitarnego jednym kablem do kilku odbiorników niezależnie. Jeśli dostawca usług oferuje dekoder SCR, w ramach jednego gospodarstwa domowego, możliwe jest oglądanie telewizji na trzech telewizorach jednocześnie.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Dziś większość ludzi ma więcej niż jeden telewizor. Nasz nowy Multiswitch SCR jeszcze bardziej upraszcza montaż w budynkach mieszkalnych - mówi dyrektor generalny Triax, Claus Omann. - Wierzymy, że ludzie chcą swobody wyboru między różnymi nadawcami, a operatorzy mogą widzieć korzyści, kiedy w jednym gospodarstwie domowym jest więcej niż jeden dekoder. Nasze nowe rozwiązanie spełniają obie te potrzeby.Multiswitche SCR będą dostępne na rynku od czerwca 2014 roku w sześciu wariantach w zależności od złożoności instalacji.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...