reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Neotion prezentuje możliwości CI Plus 1.3 CAM

dodano: 2014-05-19 15:08 | aktualizacja: 2014-05-19 15:24
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Neotion

Neotion Logo Transp NEOTION pokaże na swoim stoisku na targach ANGA COM w Kolonii w Niemczech w dniach 20-22 maja 2014 roku, że cały ekosystem związany z jego modułami dostępu warunkowego (CAM) CI Plus 1.3 w połączeniu z Connected TV po raz kolejny zwiększają atrakcyjność płatnej telewizji dla abonenta.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Korzystając z zasobów CI Plus 1.3 Specific Application Support (SAS) w CAM, agenta OIPF telewizora typu Connected TV i standardu HbbTV jako interfejsu użytkownika dla dostarczania usług Over The Top (OTT), NEOTION pokazuje, że tradycyjna telewizja i usługi dodatkowe (VOD, catch-up TV, itp.) mogą być połączone w jednej ofercie.

Każdy abonent wyposażony w Neotion CI Plus 1.3 CAM będzie mógł korzystać z usług VOD OTT operatora. Neotion CAM łączy transmisję liniową i rozszerzone usługi na życzenie, koncentrując się na ochronie treści. SAS pozwala CAM na komunikowanie się z aplikacjami HbbTV operatora i upoważnia abonenta do dostępu do katalogu wideo za pośrednictwem łącza internetowego.

Łącząc zaawansowane funkcje Neotion CAM i Connected TV, abonenci mogą teraz korzystać z najlepszych usług, zarówno tych tradycyjnych, jak telewizja na żywo, jak i tych dodatkowych - jak wideo na życzenie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...