reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Polscy wystawcy na targach ANGA COM 2014

dodano: 2014-05-14 11:52 | aktualizacja: 2014-05-14 13:24
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

ANGA COM Wystawa ANGA COM 2014, której partnerem medialnym jest Magazyn Telewizji Cyfrowej SAT Kurier, zgromadzi wśród 450 wystawców także firmy z Polski. Przedstawiciele 8 polskich firm zapraszają na swoje stoiska na ANGA COM, by zaprezentować odwiedzającym z całego świata swoje najnowsze produkty i rozwiązania. ANGA COM odbędzie się w dniach 20-22 maja 2014 roku w Kolonii w Niemczech.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Lista polskich wystawców na targach ANGA COM 2014:

CET Sp. z o.o. jest polską, rodzinną grupą kapitałową z siedzibą w Pszczynie. Od 20 lat działa na rynku branży elektrotechnicznej. Oferta obejmuje 8 grup produktowych: SUNDI – dzwonki i gongi, ENTRA – systemy domofonowe, CET – przewody, EXTA – automatykę budynkową, ETERO – bezprzewodowe systemy przywoławcze, GARDI – alarmy bezprzewodowe, YNSTA – wyroby elektroinstalacyjne, oraz STIRO – urządzenia zdalnego sterowania.

Firma CORAB powstała w 1991 roku. Od początku swojej działalności zajmuje się techniką satelitarną w zakresie produkcji, dystrybucji i obsługi satelitarnych platform na całym świecie. Główna działalność to dostawy sprzętu do odbioru kodowanych i niekodowanych programów satelitarnych zgodnie z wymaganiami klientów. Produkty firmy Corab są wytwarzane w systemie jakości ISO 9001:2008 oraz opatrzone znakiem TÜV Rheinland.

Cubiware jest dostawcą oprogramowania dla urządzeń i systemów telewizji cyfrowej. Firma Cubiware, założona w 2008 roku, ma siedzibę w Warszawie. Współpracuje z partnerami na całym świecie, dostarczając rozwiązania płatnej telewizji do operatorów w Europie, obu Amerykach, Azji i Afryce.

Firma Globo Multimedia Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Szczecinie zaprezentuje na targach ANGA COM swoje najnowsze odbiorniki - m.in. dwugłowicowy dekoder Globo HD XS65 TWIN, Globo HD R1 - pierwszy polski dekoder z systemem Irdeto.

Firma Kabelkom Sp. z o.o. powstała w 1992 roku i działa na rynku polskim jak i zagranicznym. Jest dystrybutorem sprzętu dla potrzeb telewizji kablowych, a także eksporterem tych urządzeń na rynki zagraniczne. Zajmuje się dystrybucją urządzeń pomiarowych produkowanych przez firmy: JDSU, Enensys, Volicon, PROMAX Electronica S.A, Wellav, Pacific Broadband Network, Deviser oraz US Conec .

Sileman Sp. z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej powstał w 2004 roku i obecnie jest jednym z największych operatorów telekomunikacyjnych na terenie Śląska, który świadczy usługi w oparciu o własną infrastrukturę światłowodową. Wykorzystując najnowocześniejsze technologie tworzy kompleksowe rozwiązania, które dostarcza dla wielu firm i instytucji. Razem z Telewizją Kablową Elsat oraz programem lokalnym Sfera TV tworzy konsorcjum Śląska Grupa Multimedialna.

Gdańska firma TELKOM-TELMOR jest przedsiębiorstwem elektronicznym działającym nieprzerwanie od 1954 roku, a od 1999 roku jako Sp. z o.o. Firma systematycznie się rozwija, wprowadzając nowe technologie o poziomie światowym. Posiada własne zaplecze rozwojowe i techniczne, oddziały montażu elektronicznego, wyposażone w nowoczesne urządzenia pomiarowo-kontrolne.

VECTOR z siedzibą w Gdyni działa od ponad 25 lat. Jej kompetencją jest projektowanie, produkcja oraz integracja rozwiązań telekomunikacyjnych i telemetrycznych. Szerokie portfolio ofertowe obejmuje rozwiązania dla operatorów kablowych, telekomunikacyjnych oraz dostawców mediów.

Wizualizacja stoiska VECTOR na ANGA COM 2014


Z międzynarodowych firm i marek, które zaprezentują się na targach ANGA COM i są dobrze znane w Polsce, warto wymienić: AB-COM, Cisco, Conax, Eutelsat, Famaval, Ferguson, Fuba, Global Invacom, GT-SAT, Hispasat, Inverto, Nagra, Neotion, Panaccess, Prismcube, Samsung Electronics, SES, SMIT, Televes i Triax.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

99 zł Więcej...