reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Fokus TV i VOX Music TV w TNK HD i NNK

dodano: 2014-04-30 16:02 | aktualizacja: 2014-11-13 18:51
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

TNK HD Do oferty Telewizji na Kartę HD (TNK HD) i N na Kartę (NNK) dołączony został kanał Fokus TV. Można go znaleźć na kanale 50. i jest dostępny dla wszystkich użytkowników TNK HD i NNK. Drugą nowością w ofercie TNK HD i NNK jest VOX Music TV, który zameldował się na pozycji 89. Przy okazji zmieniono numerację niektórych kanałów na liście.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Fokus TV to kanał edukacyjno-poznawczy. W ofercie stacji znajdziemy dokumenty, reportaże i programy poradnikowe. Nadawcą kanału jest spółka TV Spektrum (Grupa ZPR). Fokus TV nadaje od 28 kwietnia 2014 roku (więcej tutaj).

Vox Music TV to kanał bazujący na marce i formacie Radia Vox FM. Stacja prezentuje muzykę taneczną od lat 70., 80. i 90. ubiegłego wieku po współczesne przeboje, w tym euro disco, italo disco czy disco polo. Nadawcą kanału jest spółka Lemon Records (Grupa ZPR), nadawca Polo TV (kanał ten także znajduje się w ofercie operatora). Vox Music TV rozpoczął oficjalne nadawanie 28 kwietnia 2014 roku (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Prepaid CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...