SATKurier.pl Forum SATKurier.pl Digi-TV.pl Hollex.pl SAT Krak Instalacje optyczne Karty erotyczne SolarKurier.pl BochniaiSol.pl Prezentacje360.pl

Najczęściej czytane

Mniejsza przepływność kanałów TVN SD i HD na 13°E

Redukcja jakości kanałów TVN na satelicie, przepływność mocno w dół ››

smartDOM: Pakiet Rodzinny HD za 9,90 zł

Nowa promocja Cyfrowego Polsatu w programie smartDOM z okazji MŚ ››

Tele5 i Polonia 1 tylko z nowych parametrów od 1.09

Polcast Television informuje o zmianie parametrów nadawania Tele5 i Polonii 1 ››

Polsat Volleyball z licencją do publicznego odtwarzania

Telewizja Polsat ze specjalną ofertą dla przedsiębiorców z okazji MŚ siatkarzy ››

EDGE Sport wchodzi na polski rynek

Na polskim rynku debiutuje nowy kanał - EDGE Sport ››

Informacje

FC Barcelona z telewizją mobilną także w Polsce

FC Barcelona uruchomi globalną telewizję mobilną w 40 krajach ››

24.08 FC Barcelona - Elche CF: 1. kolejka Primera División

Startuje nowy sezon ligi hiszpańskiej w piłce nożnej - zobacz plan transmisji ››

Od 22.08 Nowy sezon Bundesligi w Eurosporcie 2

22.08 odbędzie się inauguracja sezonu Bundesligi ››

Cyfrowy Polsat przejmie Netię?

Netia trafi do grupy Cyfrowego Polsatu? ››

Muzo.tv ruszy 26 września. Co w ofercie? [wideo]

26 września 2014 roku ruszy nowy kanał Telewizji Polsat ››

Multimedia Polska: 3 nowe pakiety

  • 2013-02-04 10:35:53 / Anita Dąbek
  • Ostatnia aktualizacja: 2013-02-04 11:08:05
  • źródło: Multimedia Polska

Od lutego 2013 roku Multimedia Polska, drugi pod względem liczby klientów operator kablowy, wprowadziły zmiany w ofercie telewizyjnej. Spółka zaoferowała nowym i obecnym klientom trzy nowe pakiety MiniBox, Super Box i MaxBox. Przy czym dwa pierwsze pakiety to właściwie odpowiedniki dotychczasowych pakietów, choć ze zwiększoną liczbą kanałów, a trzeci pakiet – MaxBox to zupełna nowość. W sumie klienci zyskali większy wybór, więcej kanałów i niższe ceny.




źródło: satkurier.pl W pakiecie MiniBox za 49 zł mamy 78 programów (w tym 6 HD), czyli o 13 więcej niż w dotychczasowym Cyfrowym Basicu. O 13 kanałów więcej jest także w pakiecie SuperBox108 (w dotychczasowym Cyfrowym Komforcie było ich 95),w tym 9 HD w abonamencie 59 zł.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Nowością jest MaxBox, w skład którego weszło 127 kanałów, w tym 13 HD. Do MaxBox dołączono także trzy pakiety tematyczne: Dzieci, Film i Seriale oraz Sport. Zapłacimy za niego 69 zł. W sumie oferta telewizji cyfrowej Multimediów poszerzona została o 13 kanałów: m.in. Ale Kino+ HD, TV Trwam, MTV Polska, MTV Rocks, Nat Geo Wild HD, TVP Info, TeleToon+, Comedy Central Family. Ponadto w ofercie dostępne są pakiety tematyczne oraz Premium: HD, FunClub, Filmbox Extra, Canal+, Canal+ HD, HBO HD Pack, Cinemax.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Pakiety można łączyć w paczki z pozostałymi usługami Multimedia Polska: Internetem i telefonem.  Za 100 zł miesięcznie otrzymamy pakiet SuperBox z Internet 30 Mb+ oraz telefonem w planie Optymalny. Największa paczka: MaxBox z nagrywarką PVR, Internet 60 Mb+ i telefonem kosztuje 120 zł miesięcznie. Dla bardziej oszczędnych atrakcyjna będzie paczka MiniBox z Internetem 12 Mb+ za 79 zł.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Warto przypomnieć, że z oferty Multimediów nie zniknie telewizja analogowa. Klienci, którzy nie chcą przejść na telewizję cyfrową nadal mają do wyboru trzy pakiety: Podstawowy, Rodzinny i Komfort.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Nowa oferta telewizyjna to kolejna zmiana w Multimedia Polska. Spółka równolegle wprowadziła umowy bez limitów czasowych na usługę internetową w promocyjnych cenach. Operator rozważa również możliwość zaoferowania jeszcze w tym roku telefonii mobilnej.


  • Wersja do druku

  • dodaj komentarz

  • Komentarze (od najstarszego)
  • 1

  • 2

  • 3


  • 2013-02-04 11:11:04 WIDZ
    jak zwykle szczegóły na stronie multimediów po 2 dniach!!!
  • 2013-02-04 11:54:27 Nanditos
    Moi rodzice maja w vectrze za 39zl 108 kanalow w tym chyba 13 w hd wiec prawie o polowe taniej.
  • 2013-02-04 12:55:52 draco_san
    To teraz NC+ musi się postarać z ofertą, inaczej zostaję przy Multimedii. :P Jednakże, zamiast TV Trwam i części nowych kanałów wolałbym: paczkę 3-ech kanałów Disneya, 4 kanały CBS od Chello, AXN Spin HD, BBC HD, Stars TV HD, Eurosport 2 HD, TVN7 HD, Travel Channel HD, MGM HD, Cinemaxy HD oraz paczki kanałów HD Cyfry+ i N'ki - ale rozumiem, że te ostatnie niezbyt szybko się pojawią, bo ich nadawcy są pazerni na kasę. :P Multimedia idzie w dobrym kierunku i nadrabia zaległości kanałowe. ;)
  • 2013-02-04 13:30:40 Mirosław
    I co z tego, jak ja dotychczasowy klien pakietu cyfrowy Komfort niemam dostepu w cyfrowej tv ani do TVP Polonia, TVP Info, TTV. Pani na infolinii powiedziala ze te kanaly moga tylko miec ci co albo poraz 1 podpisuja umowe na tv cyfrowa, ktorzy przedluzaja umowe albo ktorzy przy przedluzaniu zrezygnuja z analogu. Oszusci, a dla dotychczasowych klientow niema dostepu do tych kanalow i jaka tu sprawiedliwosc. Pani na infolinii tlumaczy ze mam te kanaly w analogu to niemusze miec w cyfrze, a np TTV ani tu ani tu niema
  • 2013-02-04 13:33:25 abonent
    nie polecam tego operatora,ja płacę za sam internet 12Mb gdzie otrzymuje średnio połowę czyli 6 Mb za 66zł.ale już nidługo
  • 2013-02-04 13:50:51 info
    czyli dobrze mówiłem z oferty Multimediów nie zniknie telewizja analogowa
  • 2013-02-04 13:56:55 Edmund
    Wszystko "ładnie i pięknie" .Ale starzy abonenci tv cyfrowej nie mają dostępu do żadnych nowości...Nawet do Polonii i Info.Są abonentami drugiej kategorii.Bo tylko o nowych abonentów "się dba">
  • 2013-02-04 16:10:42 info
    zaraz zaraz czegoś nie rozumiem jeden artykół przeczy drugiemu "Warto przypomnieć, że z oferty Multimediów nie zniknie telewizja analogowa." http://media2.pl/media/99523-Rewolucja-w-sieci-Multimedia-Polska-koniec-TV-analogowej-tylko-cyfra.html
  • 2013-02-04 16:38:04 Mirosław
    co niektorzy widac nierozumieja o co tutaj chodzi. Mi analogowa niezniknie bo te znikniecie dotyczy tych ktorzy teraz jak beda podpisywali umowe wejda w ktorys z nowych pakietow, przeciez teraz dodali 13 kanalow gdzie niektore to duplikaty tych z analogowej. Problem polega na tym ze MM tlumaczy mi tak ze skoro mam w analogowej TVP Polonia, TVP Info to juz niemam obowiazku miec tych kanalow w tym pakiecie co mam. Azebym mial to musze czekac az pod koniec tegoroku przedluze umowe lub musialbym wypowiedziec te a zawrzec nowa lub aneks, chodzi o nierowne traktowanie starych obecnych klientow. Te kanaly sa za darmo w DVB-T wiec oni laski nierobia, np TVN TVN 7 mam i w analogu i w cyfrze wiec co stoi na przeszkodzie azebym mial TVP Polonia i TVP Info i tu i tu, a TTV dostali tylko nowi klienci, a ja do TTV niemam dostepu ani w cyfrze ani w analogu. Nadmienie ze rano jak uruchomili te 13 kanalow to mialem w cyfrze dostep do TVP Polonia i TVP Info i Mango 24 a wieczorem juz tylko Mango 24 zostalo wiec to jest kpina i oszustwo.
  • 2013-02-04 19:07:03 tvmaxx
    Czy ktoś mi napisze jakie konkretnie kanały dodano w konkretnych pakietach? Czy te ceny są promocją czy obowiązują przez cały okres umowy? Co z eurosport2, jest w pakiecie za 49zł? Nadmienię że cyfra+ w pakiecie za 39zł
    daje eurosport i eurosport2 i to w HD!!! ja płacę w mm pakiet basic za 54zł i nie mam dostępu do eurosport2 jeszcze nsport wyłączyli - dramat. Operatorze mm to nie jest ok takie pakiety w takich cenach... Mam nadzieję ,że te nowe pakiety są dostosowane do warunków jakie proponuje konkurencja. Jeżeli nie zmienicie polityki stosunku pokietu/ceny/zawartości programowej to klientów nowych nie będziecie mieć a i obecni będą przechodzić do konkurencyjnych platform cyfrowych....