SATKurier.pl Forum SATKurier.pl Digi-TV.pl Hollex.pl SAT Krak Instalacje optyczne Karty erotyczne SolarKurier.pl BochniaiSol.pl Prezentacje360.pl

Najczęściej czytane

Gdzie na satelicie zobaczyć siatkarskie MŚ 2014?

Lista nadawców transmitujących siatkarskie Mistrzostwa Świata 2014 mężczyzn na świecie ››

Adventure HD na satelicie wyłącznie w nc+

Od 1 września 2014 roku nc+ zaoferuje swoim abonentom kolejny nowy kanał ››

Kanały Polsat Volleyball w nc+. Za ile?

Platforma nc+ umożliwia swoim abonentom dostęp do transmisji z MŚ w siatkówce ››

Polsat Volleyball 2, 3 i 4 na tp. nc+

Kanały Polsat Volleyball 2, 3 i 4 na transponderach platformy nc+ ››

Nowe logo kanałów tematycznych nc+

Nowe logo kanałów tematycznych nc+, nowa nazwa i logo kanału nSport ››

Informacje

Gdzie na satelicie zobaczyć siatkarskie MŚ 2014?

Lista nadawców transmitujących siatkarskie Mistrzostwa Świata 2014 mężczyzn na świecie ››

TV Puls HD w nc+?

TV Puls w wysokiej rozdzielczości pojawi się w ofercie nc+? ››

Adventure HD na satelicie wyłącznie w nc+

Od 1 września 2014 roku nc+ zaoferuje swoim abonentom kolejny nowy kanał ››

Polskie Radio: Przetarg na emisje DAB+ w 4 miastach

Emisje DAB+ w Gdańsku, Kielcach, Krakowie, Poznaniu nie wystartują 1.10? ››

nc+: 2,2 mln abonentów, wzrost ARPU

Platforma satelitarna nc+ zakończyła pierwszą połowę roku z 2,2 mln abonentów ››

Multimedia Polska: 3 nowe pakiety

  • 2013-02-04 10:35:53 / Anita Dąbek
  • Ostatnia aktualizacja: 2013-02-04 11:08:05
  • źródło: Multimedia Polska

Od lutego 2013 roku Multimedia Polska, drugi pod względem liczby klientów operator kablowy, wprowadziły zmiany w ofercie telewizyjnej. Spółka zaoferowała nowym i obecnym klientom trzy nowe pakiety MiniBox, Super Box i MaxBox. Przy czym dwa pierwsze pakiety to właściwie odpowiedniki dotychczasowych pakietów, choć ze zwiększoną liczbą kanałów, a trzeci pakiet – MaxBox to zupełna nowość. W sumie klienci zyskali większy wybór, więcej kanałów i niższe ceny.




źródło: satkurier.pl W pakiecie MiniBox za 49 zł mamy 78 programów (w tym 6 HD), czyli o 13 więcej niż w dotychczasowym Cyfrowym Basicu. O 13 kanałów więcej jest także w pakiecie SuperBox108 (w dotychczasowym Cyfrowym Komforcie było ich 95),w tym 9 HD w abonamencie 59 zł.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Nowością jest MaxBox, w skład którego weszło 127 kanałów, w tym 13 HD. Do MaxBox dołączono także trzy pakiety tematyczne: Dzieci, Film i Seriale oraz Sport. Zapłacimy za niego 69 zł. W sumie oferta telewizji cyfrowej Multimediów poszerzona została o 13 kanałów: m.in. Ale Kino+ HD, TV Trwam, MTV Polska, MTV Rocks, Nat Geo Wild HD, TVP Info, TeleToon+, Comedy Central Family. Ponadto w ofercie dostępne są pakiety tematyczne oraz Premium: HD, FunClub, Filmbox Extra, Canal+, Canal+ HD, HBO HD Pack, Cinemax.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Pakiety można łączyć w paczki z pozostałymi usługami Multimedia Polska: Internetem i telefonem.  Za 100 zł miesięcznie otrzymamy pakiet SuperBox z Internet 30 Mb+ oraz telefonem w planie Optymalny. Największa paczka: MaxBox z nagrywarką PVR, Internet 60 Mb+ i telefonem kosztuje 120 zł miesięcznie. Dla bardziej oszczędnych atrakcyjna będzie paczka MiniBox z Internetem 12 Mb+ za 79 zł.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Warto przypomnieć, że z oferty Multimediów nie zniknie telewizja analogowa. Klienci, którzy nie chcą przejść na telewizję cyfrową nadal mają do wyboru trzy pakiety: Podstawowy, Rodzinny i Komfort.
źródło: satkurier.pl
źródło: satkurier.pl Nowa oferta telewizyjna to kolejna zmiana w Multimedia Polska. Spółka równolegle wprowadziła umowy bez limitów czasowych na usługę internetową w promocyjnych cenach. Operator rozważa również możliwość zaoferowania jeszcze w tym roku telefonii mobilnej.


  • Wersja do druku

  • dodaj komentarz

  • Komentarze (od najstarszego)
  • 1

  • 2

  • 3


  • 2013-02-04 11:11:04 WIDZ
    jak zwykle szczegóły na stronie multimediów po 2 dniach!!!
  • 2013-02-04 11:54:27 Nanditos
    Moi rodzice maja w vectrze za 39zl 108 kanalow w tym chyba 13 w hd wiec prawie o polowe taniej.
  • 2013-02-04 12:55:52 draco_san
    To teraz NC+ musi się postarać z ofertą, inaczej zostaję przy Multimedii. :P Jednakże, zamiast TV Trwam i części nowych kanałów wolałbym: paczkę 3-ech kanałów Disneya, 4 kanały CBS od Chello, AXN Spin HD, BBC HD, Stars TV HD, Eurosport 2 HD, TVN7 HD, Travel Channel HD, MGM HD, Cinemaxy HD oraz paczki kanałów HD Cyfry+ i N'ki - ale rozumiem, że te ostatnie niezbyt szybko się pojawią, bo ich nadawcy są pazerni na kasę. :P Multimedia idzie w dobrym kierunku i nadrabia zaległości kanałowe. ;)
  • 2013-02-04 13:30:40 Mirosław
    I co z tego, jak ja dotychczasowy klien pakietu cyfrowy Komfort niemam dostepu w cyfrowej tv ani do TVP Polonia, TVP Info, TTV. Pani na infolinii powiedziala ze te kanaly moga tylko miec ci co albo poraz 1 podpisuja umowe na tv cyfrowa, ktorzy przedluzaja umowe albo ktorzy przy przedluzaniu zrezygnuja z analogu. Oszusci, a dla dotychczasowych klientow niema dostepu do tych kanalow i jaka tu sprawiedliwosc. Pani na infolinii tlumaczy ze mam te kanaly w analogu to niemusze miec w cyfrze, a np TTV ani tu ani tu niema
  • 2013-02-04 13:33:25 abonent
    nie polecam tego operatora,ja płacę za sam internet 12Mb gdzie otrzymuje średnio połowę czyli 6 Mb za 66zł.ale już nidługo
  • 2013-02-04 13:50:51 info
    czyli dobrze mówiłem z oferty Multimediów nie zniknie telewizja analogowa
  • 2013-02-04 13:56:55 Edmund
    Wszystko "ładnie i pięknie" .Ale starzy abonenci tv cyfrowej nie mają dostępu do żadnych nowości...Nawet do Polonii i Info.Są abonentami drugiej kategorii.Bo tylko o nowych abonentów "się dba">
  • 2013-02-04 16:10:42 info
    zaraz zaraz czegoś nie rozumiem jeden artykół przeczy drugiemu "Warto przypomnieć, że z oferty Multimediów nie zniknie telewizja analogowa." http://media2.pl/media/99523-Rewolucja-w-sieci-Multimedia-Polska-koniec-TV-analogowej-tylko-cyfra.html
  • 2013-02-04 16:38:04 Mirosław
    co niektorzy widac nierozumieja o co tutaj chodzi. Mi analogowa niezniknie bo te znikniecie dotyczy tych ktorzy teraz jak beda podpisywali umowe wejda w ktorys z nowych pakietow, przeciez teraz dodali 13 kanalow gdzie niektore to duplikaty tych z analogowej. Problem polega na tym ze MM tlumaczy mi tak ze skoro mam w analogowej TVP Polonia, TVP Info to juz niemam obowiazku miec tych kanalow w tym pakiecie co mam. Azebym mial to musze czekac az pod koniec tegoroku przedluze umowe lub musialbym wypowiedziec te a zawrzec nowa lub aneks, chodzi o nierowne traktowanie starych obecnych klientow. Te kanaly sa za darmo w DVB-T wiec oni laski nierobia, np TVN TVN 7 mam i w analogu i w cyfrze wiec co stoi na przeszkodzie azebym mial TVP Polonia i TVP Info i tu i tu, a TTV dostali tylko nowi klienci, a ja do TTV niemam dostepu ani w cyfrze ani w analogu. Nadmienie ze rano jak uruchomili te 13 kanalow to mialem w cyfrze dostep do TVP Polonia i TVP Info i Mango 24 a wieczorem juz tylko Mango 24 zostalo wiec to jest kpina i oszustwo.
  • 2013-02-04 19:07:03 tvmaxx
    Czy ktoś mi napisze jakie konkretnie kanały dodano w konkretnych pakietach? Czy te ceny są promocją czy obowiązują przez cały okres umowy? Co z eurosport2, jest w pakiecie za 49zł? Nadmienię że cyfra+ w pakiecie za 39zł
    daje eurosport i eurosport2 i to w HD!!! ja płacę w mm pakiet basic za 54zł i nie mam dostępu do eurosport2 jeszcze nsport wyłączyli - dramat. Operatorze mm to nie jest ok takie pakiety w takich cenach... Mam nadzieję ,że te nowe pakiety są dostosowane do warunków jakie proponuje konkurencja. Jeżeli nie zmienicie polityki stosunku pokietu/ceny/zawartości programowej to klientów nowych nie będziecie mieć a i obecni będą przechodzić do konkurencyjnych platform cyfrowych....