Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat News i Polsat Doku oraz serwisów polsatsport.pl i Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Nice 1. Liga
(więcej tutaj) , Premier Liga
(więcej tutaj) , Premier Liha
(więcej tutaj) , Het Liga
(więcej tutaj) , Eredivisie
(więcej tutaj) , Ekstraliga rugby
(więcej tutaj) , PlusLiga
(więcej tutaj) , Liga Mistrzyń siatkarek
(więcej tutaj) , Nice 1. Liga Żużlowa
(więcej tutaj) , Moto2, Moto3, MotoGP
(więcej tutaj) , tenis ziemny i boks.
Plan emisji:
5 maja (sobota)
9:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 3. sesja treningowa w klasie Moto3
9:55 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP
10:55 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2
11:40 Polsat Sport Extra, „K.O. TV Weekly” - magazyn
12:10 Polsat Sport Fight, „K.O. TV Classics” - magazyn
12:35 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3
13:30 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP
14:10 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
14:35 Polsat Sport News i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
14:45 Polsat Sport,
Nice 1. Liga: Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec
14:50 Polsat Sport Extra,
Final Four Ligi Mistrzyń siatkarek, półfinał: Imoco Volley Conegliano - VakifBank Stambuł
15:05 Polsat Sport News i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2
15:30 Ipla,
Premier Liga: Lokomotiw Moskwa - Zenit Sankt Petersburg
16:00 Polsat Sport News,
tenis ziemny, turniej ATP w Estoril: 1. półfinał gry pojedynczej
17:00 Polsat Sport,
PlusLiga, 2. mecz o 3. miejsce fazy play-off: Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn
17:50 Polsat Sport Extra,
Final Four Ligi Mistrzyń siatkarek, półfinał: CSM Volei Alba Blaj - Galatasaray Stambuł
17:55 Polsat Sport Fight,
rugby, Ekstraliga: Whizz Orkan Sochaczew - Arka Gdynia
18:00 Polsat Sport News,
tenis ziemny, turniej ATP w Estoril: 2. półfinał gry pojedynczej
18:30 Ipla,
Het Liga: SK Slavia Praga - FC Viktoria Pilzno
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
20:00 Polsat Sport Extra,
gala bokserska w Greenwich, waga ciężka: Tony Bellew - David Haye
20:30 Polsat Sport,
PlusLiga, 2. mecz finałowy fazy play-off: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów
22:00 Polsat News, „Wydarzenia: Sport” - serwis informacyjny
W kanałach Polsatu widzowie mogą poznać gwiazdy sportu. Na zdjęciu mistrzyni świata fitness i zawodniczka MMA Kamila Porczyk w programie Polsatu „Gwiezdny cyrk”, foto: Agata Adamczyk/Studio 69
Noc z 5 na 6 maja (z soboty na niedzielę)
1:30 Polsat Doku, „Czas wojowników” - magazyn
4:00 Polsat Sport,
gala boksu zawodowego w Carson: Giennadij Gołowkin - Vanes Martirosjan
6 maja (niedziela)
7:00 Polsat Sport News,
Premier Liha: Szachtar Donieck - Zoria Ługańsk
8:40 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: rozgrzewka w klasie Moto3
9:10 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: rozgrzewka w klasie Moto2
9:40 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: rozgrzewka w klasie MotoGP
11:40 Polsat Sport Extra, „Atleci” - magazyn
11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn
11:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: wyścig w klasie Moto3
12:20 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: wyścig w klasie Moto2
14:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl,
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: wyścig w klasie MotoGP
14:25 Polsat Sport News,
Eredivisie: PSV Eindhoven - FC Groningen
14:45 Super Polsat,
PlusLiga, 2. mecz finałowy fazy play-off: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów
14:45 Polsat Sport,
Nice 1. Liga Żużlowa: ROW Rybnik - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
14:50 Polsat Sport Extra,
Final Four Ligi Mistrzyń siatkarek: mecz o miejsca 3. i 4.
16:30 Polsat Sport News,
tenis ziemny, turniej ATP w Estoril: finał gry pojedynczej
17:00 Polsat Sport,
PlusLiga, 3. mecz o 3. miejsce fazy play-off: Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn
17:50 Polsat Sport Extra,
Final Four Ligi Mistrzyń siatkarek: finał
19:05 Polsat Sport News,
Eredivisie: SBV Excelsior - AFC Ajax Amsterdam
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
20:30 Polsat Sport,
PlusLiga, 3. mecz finałowy fazy play-off: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów
20:30 Polsat Sport Extra,
Eredivisie: SC Heerenveen - Feyenoord Rotterdam
22:00 Polsat News, „Wydarzenia: Sport” - serwis informacyjny
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.