W weekend 12-15 sierpnia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn w Mysłowicach, Memoriał Huberta Wagnera, Fight Exclusive Night 18: Summer Edition (FEN18: Summer Edition), MotoGP, Nice 1. Liga Żużlowa, Nice 1. Liga, Premier Liga, Chinese Super League, Het Liga, Eredivisie, Euro Beach Soccer League, piłkarski Superpuchar Włoch i tenis ziemny.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat (Polsat HD), Super Polsat (Super Polsat HD), Polsat Sport (Polsat Sport HD), Polsat Sport Extra (Polsat Sport Extra HD), Polsat Sport News (Polsat Sport News HD), Polsat Sport Fight (Polsat Sport Fight HD) i Polsat News (Polsat News HD) oraz serwisu polsatsport.pl. Na widzów czekać będą m.in.: mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn w Mysłowicach, Memoriał Huberta Wagnera (więcej tutaj), Fight Exclusive Night 18: Summer Edition (FEN18: Summer Edition) (więcej tutaj), MotoGP (więcej tutaj), Nice 1. Liga Żużlowa (więcej tutaj), Nice 1. Liga (więcej tutaj), Premier Liga (więcej tutaj), Chinese Super League (więcej tutaj), Het Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Euro Beach Soccer League (więcej tutaj), piłkarski Superpuchar Włoch (więcej tutaj) i tenis ziemny.
Plan emisji:
12 sierpnia (sobota)
9:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 3. sesja treningowa w klasie Moto3
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
9:55 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
10:00 Polsat Sport News, mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn w Mysłowicach: ćwierćfinały
komentuje: Adrian Brzozowski
10:30 Polsat Sport, „Polska 2017” - magazyn
10:55 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
12:15 Polsat Sport, Nice 1. Liga: Odra Opole - Miedź Legnica
komentują: Piotr Przybysz i Andrzej Iwan
12:35 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: sesja kwalifikacyjna w klasie Moto3
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
13:30 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
14:10 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
14:30 Polsat Sport, Memoriał Huberta Wagnera: Polska - Kanada
komentują: Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga
14:35 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
15:05 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: sesja kwalifikacyjna w klasie Moto2
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
16:30 Polsat Sport News, Premier Liga: CSKA Moskwa - Spartak Moskwa
komentuje: Roman Kołtoń
17:00 Polsat Sport Extra, Euro Beach Soccer League: Portugalia - Polska
komentują: Grzegorz Michalewski i Marek Górecki
18:00 Polsat Sport, Memoriał Huberta Wagnera: Francja - Rosja
komentują: Tomasz Swędrowski i Ireneusz Mazur
18:00 w Polsacie Sport Fight, 20:30 w Polsacie Sport i 23:35 w Polsacie, Fight Exclusive Night 18: Summer Edition
komentują: Andrzej Janisz i Łukasz Jurkowski
18:25 Polsat Sport News, Eredivisie: PSV Eindhoven - AZ Alkmaar
komentuje: Cezary Kowalski
18:30 Polsat Sport Extra, Euro Beach Soccer League: Białoruś - Azerbejdżan
komentują: Grzegorz Michalewski i Marek Górecki
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
20:40 Polsat Sport News, Eredivisie: Heracles Almelo - Ajax Amsterdam
komentuje: Grzegorz Michalewski
21:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP1000 Rogers Cup w Montrealu: 1. półfinał
komentuje: Tomasz Tomaszewski
2:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP1000 Rogers Cup w Montrealu: 2. półfinał
komentuje: Tomasz Lorek
13 sierpnia (niedziela)
8:40 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: rozgrzewka w klasie Moto3
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
9:10 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: rozgrzewka w klasie MotoGP
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
9:30 Polsat Sport News, mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn w Mysłowicach: mecz kobiet o miejsca 3. i 4.
komentuje: Adrian Brzozowski
9:40 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: rozgrzewka w klasie Moto2
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
10:30 Polsat Sport News, mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn w Mysłowicach: finał kobiet
komentuje: Adrian Brzozowski
11:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: wyścig w klasie Moto3
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
11:30 Polsat Sport News, mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn w Mysłowicach: mecz mężczyzn o miejsca 3. i 4.
komentuje: Adrian Brzozowski
12:20 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: wyścig w klasie Moto2
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
12:30 Polsat Sport News, mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn w Mysłowicach: finał mężczyzn
komentuje: Adrian Brzozowski
14:00 Polsat Sport, „Atleci” - magazyn
14:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Austrii: wyścig w klasie MotoGP
komentują: Grzegorz Jędrzejewski i Adam Badziak
14:30 Polsat Sport, Puchar Nice 1. Ligi Żużlowej
komentują: Tomasz Krochmal i Piotr Świst
14:30 Polsat Sport News, Euro Beach Soccer League: Polska - Azerbejdżan
komentują: Grzegorz Michalewski i Marek Górecki
14:45 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn
15:00 Polsat Sport Extra, Memoriał Huberta Wagnera: Kanada - Francja
komentują: Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga
15:45 Polsat Sport News, Euro Beach Soccer League: Portugalia - Białoruś
komentują: Grzegorz Michalewski i Marek Górecki
17:30 Polsat Sport, Memoriał Huberta Wagnera: Polska - Rosja
komentują: Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga
17:50 Polsat Sport News, Het Liga: FC Slovan Liberec - AC Sparta Praga
komentuje: Tomasz Włodarczyk
19:00 Polsat Sport Extra, Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - FC Twente Enschede
komentuje: Cezary Kowalski
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
20:40 Polsat Sport, piłkarski Superpuchar Włoch: Juventus FC Turyn - SS Lazio Rzym
komentuje: Roman Kołtoń
21:10 Polsat Sport News, Chinese Super League: Shanghai SIPG FC - Chongqing Dangdai Lifan FC
komentują: Przemysław Iwańczyk i Andrzej Strejlau
22:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP1000 Rogers Cup w Montrealu: finał
komentuje: Dawid Olejniczak