Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Plan emisji:
13 maja (sobota)
9:00 Polsat Sport,
FEN17: Baltic Storm
13:00 Polsat Sport, „Polska 2017” - magazyn
13:00 Polsat Sport Extra,
lekkoatletyka, Diamentowa Liga w Szanghaju
komentują: Przemysław Iwańczyk i Artur Partyka
13:25 Polsat Sport News,
Premier Liga: Amkar Perm - Spartak Moskwa
komentuje: Grzegorz Michalewski
15:40 Polsat Sport News,
Formuła 2, Grand Prix Hiszpanii, 1. wyścig
komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski
16:00 Polsat Sport Extra,
tenis ziemny, ATP Masters Tour Masters 1000 Mutua Madrid Open: 1. półfinał
komentuje: Tomasz Tomaszewski
17:20 Polsat Sport News,
seria GP3, Grand Prix Hiszpanii: 1. wyścig
komentują: Krystian Sobierajski i Andrzej Borowczyk
17:30 Polsat Sport,
Nice 1. Liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy
komentują: Tomasz Włodarczyk i Andrzej Iwan
18:00 Polsat Sport News,
European Rugby Champions Cup: Final ASM Clermont Auvergne - Saracens
komentują: Robert Małolepszy i Andrzej Kopyt
18:25 Polsat Sport Extra,
Porsche Mobile 1 Supercup: 1. wyścig w Barcelonie
19:00 Polsat Sport Extra, Olimpik Donieck - Dynamo Kijów
19:15 w Polsacie Sport Fight i 20:00 w Polsacie Sport,
Budweld Boxing Night: Mistrzowskie Rozdanie
komentują: Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
21:30 Polsat Sport Extra,
tenis ziemny, ATP Masters Tour Masters 1000 Mutua Madrid Open: 2. półfinał
komentuje: Dawid Olejniczak
22:00 Polsat News, „Wydarzenia: Sport” - serwis informacyjny
Noc z 13 na 14 maja (z soboty na niedzielę)
0:30 Polsat Sport,
gala boksu zawodowego w Birmingham: Kal Yafai - Suguru Muranaka
komentują: Janusz Pindera i Albert Sosonowski
14 maja (niedziela)
9:10 Polsat Sport News,
seria GP3, Grand Prix Hiszpanii: 2. wyścig
komentują: Krystian Sobierajski i Andrzej Borowczyk
10:30 Polsat Sport News,
Formuła 2, Grand Prix Hiszpanii, 2. wyścig
komentują: Krystian Sobierajski i Grzegorz Jędrzejewski
11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn
11:30 Polsat Sport News,
Porsche Mobile 1 Supercup: 2. wyścig w Barcelonie
komentuje: Andrzej Borowczyk
13:40 Polsat Sport Extra, „Magazyn kolarski” - magazyn
14:10 Polsat Sport, „Atleci” - magazyn
14:25 Polsat Sport Extra,
Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - Heracles Almelo
komentuje: Cezary Kowalski
14:25 Polsat Sport News,
Eredivisie: Willem II - AFC Ajax Amsterdam
komentuje: Piotr Przybysz
14:45 Super Polsat,
futbol amerykański, Legends Football League: Omaha Heart - Los Angeles Temptation
14:45 Polsat Sport,
Nice 1. Liga Żużlowa: Euro Finance Polonia Piła - Orzeł Łódź
komentuje: Marcin Feddek
17:07 Polsat Sport News,
Eredivisie: PSV Eindhoven - FC Zwolle
komentuje: Szymon Rojek
17:30 Polsat Sport,
Polska Liga Koszykówki, 5. mecz fazy play-off: Anwil Włocławek - Energa Czarni Słupsk
komentują: Adam Romański i Rafał Juć
18:00 Polsat Sport Extra,
ATP Masters Tour Masters 1000 Mutua Madrid Open: finał
komentuje: Dawid Olejniczak
19:07 Polsat Sport News,
rallycross, mistrzostwa świata: wyścig w Mettet
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
19:30 Polsat Sport Fight, „K.O. TV Weekly” - magazyn
21:00 Polsat Sport Extra,
Chinese Super League: Jiangsu Suning FC - Shandong Luneng Taishan FC
komentują: Przemysław Iwańczyk i Andrzej Strejlau
22:00 Polsat News, „Wydarzenia: Sport” - serwis informacyjny
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.