W weekend 18-19 marca br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: turniej towarzyski piłkarek ręcznych w Gdańsku (więcej tutaj), gala bokserska grupy SES Boxing w Lipsku (więcej tutaj), Friday Boxing Night w Żyrardowie (więcej tutaj), Orlen Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Polska Liga Koszykówki (więcej tutaj i tutaj), EasyCredit Basketball Bundesliga (więcej tutaj), Nice 1. Liga (więcej tutaj), Premier Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), tenis ziemny, narciarstwo dowolne, biathlon i e-sport - League of Legends Championship Series (więcej tutaj). Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat (Polsat HD), Super Polsat, Polsat Sport (Polsat Sport HD), Polsat Sport Extra (Polsat Sport Extra HD), Polsat Sport News (Polsat Sport News HD), Polsat Sport Fight (Polsat Sport Fight HD), Polsat News (Polsat News HD) i Polsat Doku (Polsat Doku HD) oraz serwisu Ipla.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Plan emisji:
18 marca (sobota)
11:20 Polsat Sport Fight, „K.O. TV Weekly” - magazyn
12:00 Ipla, mistrzostwa świata w narciarstwie dowolnym w Sierra Nevada: half-pipe - finał
komentują: Grzegorz Jędrzejewski
12:35 Polsat Sport, biathlon, Puchar Świata w Oslo: bieg pościgowy kobiet
komentują: Marcin Muras i Magdalena Grzywa
14:00 Ipla, mistrzostwa świata w narciarstwie dowolnym w Sierra Nevada: cross - finał
komentuje: Grzegorz Jędrzejewski
14:45 Polsat Sport, PlusLiga: Onico AZS Politechnika Warszawska - Jastrzębski Węgiel
komentują: Marek Magiera i Wojciech Drzyzga
14:50 Polsat Sport Extra, biathlon, Puchar Świata w Oslo: bieg pościgowy mężczyzn
komentują: Marcin Muras i Magdalena Grzywa
16:00 Polsat Sport Extra, turniej towarzyski piłkarek ręcznych w Gdańsku: Białoruś - Słowacja
komentują: Tomasz Włodarczyk i Wojciech Nowiński
16:00 Polsat Sport News, e-sport: League of Legends Championship Series
17:30 Polsat Sport, Nice 1. Liga: Chojniczanka 1930 Chojnice - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
komentują: Szymon Rojek i Tomasz Łapiński
18:00 Polsat Sport Extra, turniej towarzyski piłkarek ręcznych w Gdańsku: Polska - Ukraina
komentują: Tomasz Włodarczyk i Wojciech Nowiński
19:00 Polsat Sport News, tenis ziemny, BNP Paribas Open Indian Wells: 1. półfinał
komentuje: Dawid Olejniczak
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
20:00 Polsat Sport, PlusLiga: Lotos Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn
komentują: Przemysław Iwańczyk i Maciej Jarosz
20:00 w Polsacie Sport Fight i 22:00 w Polsacie Sport, gala bokserska grupy SES Boxing w Lipsku: Erkan Teper - Mariusz Wach
komentują: Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk
20:00 Ipla, mistrzostwa świata w narciarstwie dowolnym w Sierra Nevada: slopestyle - finał
komentuje: Grzegorz Jędrzejewski
21:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, BNP Paribas Open Indian Wells: 2. półfinał
komentuje: Tomasz Tomaszewski
21:30 Polsat Sport News, Premier Liga: Lokomotiw Moskwa - Spartak Moskwa
komentuje: Łukasz Majchrzyk