Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z meczu 23. kolejki LOTTO Ekstraklasy:Pogoń Szczecin – Lech Poznań. Transmisje live z losowania 1/8 finału Ligi Europy UEFA w Canal+ Sport, nSport+, E 1.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport
13:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Losowanie 1/8 finału
14:15 Jeździectwo: Cavaliada Tour, Warszawa: Duża runda z rozgrywką
18:15 Jeździectwo: Cavaliada Tour, Warszawa: WKKW Claas Eventing Tour
04:30 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Los Angeles Clippers – San Antonio Spurs CANAL+ Sport 2
09:30 Golf: PGA European Tour w Johannersburgu: 2. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
13:00 Golf: PGA European Tour w Johannersburgu: 2. runda
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
20:15 Jeździectwo: Cavaliada Tour, Warszawa: Wenus kontra Mars Eleven
20:45 Piłka nożna: La Liga Santander: UD Las Palmas – Real Sociedad
Eleven Extra
20:45 Piłka nożna: Championship: Wolverhampton – Birmingham City FC
Eleven Sports
18:30 Tenis: ATP World Tour, Delay Beach: 1/4 finału
00:00 (pt/so) Tenis: ATP World Tour, Delay Beach: 1/4 finału Eurosport 1
09:15 Kombinacja norweska: Mistrzostwa Świata, Lahti: Skoki
10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Crans Montana: Superkombinacja kobiet – supergigant
11:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kvitfjell: Zjazd mężczyzn
12:30 Kombinacja norweska: Mistrzostwa Świata, Lahti: Bieg na 10km
13:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Losowanie 1/8 finału
13:15 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata, Lahti: Kwalifikacje mężczyzn
14:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Crans Montana: Superkombinacja kobiet – slalom
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut
16:30 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata, Lahti: Konkurs indywidualny kobiet
Komentarz: Marek Rudziński, Igor Błachut Eurosport 2
12:15 Kolarstwo szosowe: Abu Dhabi Tour: Etap 2
18:00 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa: Arka Gdynia – Korona Kielce
20:30 Piłka nożna: Bundesliga: VfL Wolfsburg – Werder Brema nSport+
13:00 Piłka nożna: Liga Europy UEFA: Losowanie 1/8 finału
23:00 Tenis: ATP World Tour, Rio de Janeiro: 1/4 finału
01:00 Tenis: ATP World Tour, Rio de Janeiro: 1/4 finału Polsat Sport Extra
19:00 Tenis: ATP World Tour, Rio de Janeiro: 1/4 finału
21:00 Tenis: ATP World Tour, Rio de Janeiro: 1/4 finału Polsat Sport News
21:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroleague: Real Madryt – Darussafaka Dogus
TVP 1
13:30 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata, Lahti: Kwalifikacje mężczyzn
Komentarz: Stanisław Snopek TVP Sport
09:30 Kombinacja norweska: Mistrzostwa Świata, Lahti: Skoki
Komentarz: Stanisław Snopek
12:30 Kombinacja norweska: Mistrzostwa Świata, Lahti: Bieg na 10km
Komentarz: Stanisław Snopek
14:00 Tenis: WTA World Tour, Dubaj: 1/2 finału
Komentarz: Grzegorz Mędrzejewski, Joanna Sakowicz-Kostecka
16:30 Skoki narciarskie: Mistrzostwa Świata, Lahti: Konkurs indywidualny kobiet
Komentarz: Włodzimierz Szaranowicz, Sebastian Szczęsny
19:00 Lekkoatletyka: Meeting Ville de Madrid, Madryt: Mityng halowy
Komentarz: Jarosław Idzi
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.