Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z konkursu indywidualnego Pucharu Świata w skokach narciarskich. Transmisje live z LOTTO Ekstraklasy w CANAL+ i CANAL+ Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ (HD)
15:10 Piłka nożna: Premier League: Manchester United – Tottenham Hotspur
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki
18:00 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa: Piast Gliwice – Legia Warszawa
Komentarz: Bartosz Gleń, Kamil Kosowski CANAL+ Sport (HD)
13:00 Piłka nożna: Premier League: Chelsea FC – West Bromwich Albion
Komentarz: Rafał Nahorny, Krzysztof Marciniak
15:30 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa: Lech Poznań – Korona Kielce
Komentarz: Robert Skrzyński, Tomasz Wieszczycki
17:30 Piłka nożna: Premier League: Liverpool FC – West Ham United
Komentarz: Edward Durda, Rafał Nahorny
01:00 (nd/pn) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Minnesota Timberwolves – Golden State Warriors CANAL+ Sport 2 (HD)
09:00 Golf: PGA European Tour – UBS Hong Kong Open: Finał
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
15:10 Piłka nożna: Premier League: Southampton FC – Middlesbrough FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki
18:30 Piłka ręczna mężczyzn: PGNiG Superliga: SPR Stal Mielec – Orlen Wisła Płock Eleven (HD)
12:00 Piłka nożna: La Liga Santander: SD Eibar – CD Alaves
Komentarz: Michał Mitrut, Maciej Kruk
14:30 Piłka nożna: Jupiler League: RSC Anderlecht – Club Brugge
Komentarz: Sebastian Chabiniak
16:20 Piłka nożna: La Liga Santander: Celta Vigo – Sevilla FC
Komentarz: Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała
18:30 Piłka nożna: La Liga Santander: RCD Espanyol – Sporting Gijon
Komentarz: Michał Mitrut, Marcin Gazda
20:40 Piłka nożna: Serie A: Inter Mediolan – Genoa CFC
Komentarz: Dominik Guziak, Piotr Czachowski Eleven Extra (HD)
13:00 Piłka nożna: Championship: Derby County FC – Nottingham Forest FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
20:30 Piłka nożna: La Liga Santander: Real Betis – Athletic Club
Komentarz: Marcin Pawłowski, Tomasz Ćwiąkała Eleven Sports (HD)
13:00 Piłka nożna: Serie A: Calgiari Calcio – SSC Napoli
Komentarz: Piotr Dumanowski, Radosław Majdan
15:00 Piłka nożna: Serie A: Torino FC – Juventus FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
17:00 Piłka nożna: Ligue 1: AS Saint-Etienne – EA Guingamp
Komentarz: Marcin Grzywacz, Mateusz Majak
02:30 (nd/pn) Futbol amerykański: Liga NFL: New York Giants – Dallas Cowboys Eurosport 1 (HD)
09:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata,Val d’Isère: Slalom mężczyzn – 1. przejazd
10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata,Val d’Isère: Slalom kobiet – 1. przejazd
11:15 Biathlon: Puchar Świata, Pokljuka: Sztafeta mężczyzn
12:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata,Val d’Isère: Slalom mężczyzn – 2. przejazd
13:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata,Val d’Isère: Slalom kobiet – 2. przejazd
14:20 Biathlon: Puchar Świata, Pokljuka: Sztafeta kobiet
15:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer: Konkurs indywidualny
14:45 Siatkówka kobiet: Orlenliga: Chemik Police – Budowlani Łódź Polsat Sport Extra (HD)
11:05 Biathlon: Puchar Świata, Pokljuka: Sztafeta mężczyzn
14:20 Biathlon: Puchar Świata, Pokljuka: Sztafeta kobiet
16:15 Rugby: European Rugby Champions Cup: RC Toulon – Scarlets Polsat Sport News (SD)
14:25 Piłka nożna: Eredivisie: AZ Alkmaar – Feyenoord
16:40 Piłka nożna: Eredivisie: Twente – Ajax Amsterdam Sportklub (SD)
11:00 Koszykówka mężczyzn: Super Ligi: Fenerbahçe – Banvit
14:00 Piłka nożna: Tipico Bundesliga: SK Rapid Wiedeń – SV Guntamatic Ried
16:30 Piłka nożna: Tipico Bundesliga: SK Puntigamer Sturm Graz – FC Red Bull Salzburg
18:25 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Bilbao Basket – Real Madryt TVP 1 (HD)
15:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer: Konkurs indywidualny TVP Sport (HD)
07:50 Piłka nożna: Klubowe Mistrzostwa Świata: 1/4 finału
09:55 Short-track: Puchar Świata, Szanghaj: Dzień 2
11:20 Piłka nożna: Klubowe Mistrzostwa Świata: 1/4 finału
14:40 Łyżwiarstwo figurowe: Puchar Świata, Heerenveen: Dzień 3
18:20 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy: ???
20:35 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Europy: ???
00:25 (nd/pn) Pływanie: Mistrzostwa Świata, Kanada: Dzień 6
reklama
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.