W weekend 19-20 listopada br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: polska 1. liga piłkarska (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Premier Liha (więcej tutaj), Premier Liga (więcej tutaj), Orlen Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Liga Mistrzyń siatkarek (więcej tutaj), Liga Mistrzów siatkarzy (więcej tutaj), Polska Liga Koszykówki (więcej tutaj i tutaj), boks, łyżwiarstwo figurowe, tenis ziemny i motosport - WRC (więcej tutaj). Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat (Polsat HD), Polsat Sport (Polsat Sport HD), Polsat Sport Extra (Polsat Sport Extra HD), Polsat Sport News, Polsat Sport Fight HD i Polsat News (Polsat News HD).
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Plan emisji:
19 listopada (sobota)
14:45 Polsat Sport, PlusLiga: Cerrad Czarni Radom - Lotos Trefl Gdańsk
komentują: Marek Magiera i Krzysztof Ignaczak
15:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, Barclays ATP World Tour Finals: 1. półfinał
17:00 Polsat Sport News, Liga Mistrzyń siatkarek: Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Agel Prostejov
komentują: Marek Magiera i Wojciech Drzyzga
17:30 Polsat Sport, polska 1. liga piłkarska: Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice
komentują: Marcin Feddek i Andrzej Iwan
19:07 Polsat Sport News, Premier Liha: Szachtar Donieck - Karpaty Lwów
komentuje: Grzegorz Michalewski
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
19:40 Polsat Sport Extra, Eredivisie: Willem II - PSV Eindhoven
komentuje: Szymon Rojek
20:00 Polsat Sport Fight HD, KSW15
21:00 Polsat Sport, tenis ziemny, Barclays ATP World Tour Finals: 2. półfinał
22:50 Polsat Sport Extra, WRC rajdowe mistrzostwa świata, Australia: podsumowanie dnia
komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski
23:30 Polsat Sport Extra, WRC rajdowe mistrzostwa świata, Australia: OS21 Wedding Bells 1
komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski
Noc z 19 na 20 listopada (z soboty na niedzielę)
2:00 Polsat Sport, łyżwiarstwo figurowe: Medal Winneers Open
3:00 Polsat Sport, gala boksu zawodowego w Las Vegas: Siergiej Kowaliew - Andre Ward
komentują: Andrzej Kostyra i Andrzej Gmitruk
20 listopada (niedziela)
11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn
11:20 Polsat Sport Extra, WRC rajdowe mistrzostwa świata, Australia: OS23 Wedding Bells 2 Power Stage
komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski
12:30 Polsat Sport, Polska Liga Koszykówki: MKS Dąbrowa Górnicza - Rosa Radom
komentują: Marcin Muras i Tomasz Jankowski
12:40 Polsat Sport Extra, WRC rajdowe mistrzostwa świata, Australia: podsumowanie dnia
komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski
13:30 Polsat Sport Extra, „Atleci” - magazyn
14:25 Polsat Sport Extra, Eredivisie: Ajax Amsterdam - NEC Nijmegen
komentuje: Cezary Kowalski
14:45 Polsat Sport, Orlen Liga: BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Polski Cukier Muszynianka Muszyna
komentują: Krzysztof Wanio i Tomasz Wójtowicz
15:00 Polsat Sport News, Premier Liga: Spartak Moskwa - Amkar Perm
komentuje: Grzegorz Michalewski
16:40 Polsat Sport Extra, Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - PEC Zwolle
komentuje: Tomasz Włodarczyk
17:30 Polsat Sport, polska 1. liga piłkarska: Górnik Zabrze - Miedź Legnica
komentują: Piotr Przybysz i Andrzej Iwan
19:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, Barclays ATP World Tour Finals: finał
19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny
20:00 Polsat Sport, Liga Mistrzów siatkarzy: PGE Skra Bełchatów - PAOK Saloniki
komentują: Tomasz Swędrowski i Łukasz Kadziewicz
22:00 Polsat Sport Extra, WRC rajdowe mistrzostwa świata, Australia: podsumowanie rajdu
komentują: Andrzej Borowczyk i Grzegorz Jędrzejewski