Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z meczów 2. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Transmisje live z WTA Tour Stanford w TVP Sport.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport (HD)
17:55 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Ruch Chorzów
20:25 Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa: Legia Warszawa – Śląsk Wrocław CANAL+ Sport 2 (HD)
14:30 Żeglarstwo: Seria Światowa Regat o Puchar Ameryki, Portsmouth, Wielka Brytania: Dzień 1
18:30 Żużel: Drużynowy Puchar Świata, Vojens, Dania: I Półfinał Eleven (HD)
11:00 Piłka nożna: International Champions Cup: Melbourne Victory – Juventus FC
14:00 Tenis: ATP World Tour, Kitzbuhel, Austria: Finał
18:30 Piłka nożna: International Champions Cup: Celtic FC – Leicester City
21:00 Piłka nożna: Brasileiro Serie A: SC Corinthians – Figueirense
23:30 Piłka nożna: Brasileiro Serie A:
Santa Cruz Recife – Coritiba Eleven Sports (HD)
11:00 Formuła 1: Grand Prix Węgier: III Sesja treningowa
14:00 Formuła 1: Grand Prix Węgier: Sesja kwalifikacyjna
17:30 Tenis: ATP World Tour, Umag, Chorwacja: 1/2 Finału
19:00 Tenis: ATP World Tour, Umag, Chorwacja: 1/2 Finału
20:00 Piłka nożna: Super Cup: Club Brugge – Standard Liege Extreme Sports Channel (HD)
02:00 (so/nd) Sporty walki: UFC on Fox 20: Holly Holm – Valentina Shevchenko
Eurosport 1 (HD)
13:00 Kolarstwo szosowe: Tour de France: Etap 20
Komentarz: Tomasz Jaroński, Krzysztof Wyrzykowski
Eurosport 2 (HD)
14:30 Skoki narciarskie: Letnia Grand Prix, Wisła, Polska: Konkurs indywidualny
Komentarz: Stanisław Snopek, Apoloniusz Tajner
16:30 Lekkotletyka: Mistrzostwa Świata U-20, Bydgoszcz:
Dzień 5
22:00 Piłka nożna: Major League Soccer: Portland Timbers - Los Angeles Galaxy Motowizja (SD)
13:10 Wyścigi samochodowe: ADAC GT Masters, Spielberg, Austria:
I Wyścig
Polsat Sport (HD)
16:15 Piłka nożna: Puchar Polski: Legionovia Legionowo – Zagłębie Sosnowiec
Komentarz: Cezary Kowalski, Wojciech Kowalczyk
21:00 Lekkotletyka: Diamentowa Liga, Londyn, Wielka Brytania: Mityng – Dzień 2