Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisje z wyścigu Formuły 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii. Transmisje live z Ligi Światowej siatkówki tylko w Polsat Sport i Polsat Sport Extra.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Sport (HD)
14:00 Golf: PGA European Tour, Alstom Open de France, Paryż, Francja: Finał
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
nSport+ (HD)
18:55 Żużel: Indywidualne Mistrzostwa Polski, Gorzów Wielkopolski: Zawody
Komentarz: Marcin Majewski (z Gorzowa Wlkp.)
Eurosport (HD)
09:15 Wyścigi samochodowe: GP 3: Silverstone, Wielka Brytania: Wyścig II
11:45 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup: Grand Prix Wielkiej Brytanii: Wyścig
13:15 Kolarstwo szosowe: Tour de France: Etap 2
Komentarz: Tomasz Jaroński, Krzysztof Wyrzykowski
00:15 (nd/pn) Piłka nożna: Mistrzostwa Świata kobiet: USA – Japonia
Eurosport 2 (HD)
11:00 Snooker: Australian Goldfields Open, Australia: Finał
14:00 Wyścigi motocykolowe: Mistrzostwa Świata Morocross, Szwecja: Wyścig
16:00 Wyścigi motocykolowe: Mistrzostwa Świata Morocross, Szwecja: Wyścig
23:00 Piłka nożna: Major League Soccer: Portland Timbers – San Jose Earthquakes
Polsat (HD)
12:00 Rajdy samochodowe: Mistrzostwa Świata WRC: 72. Rajd Polski: OS 19 – Baranowo
Komentarz: Andrzej Borowczyk, Kajetan Kajetanowicz (z Baranowa)
Polsat Sport (HD)
08:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa: Australia – Serbia
14:00 Formuła 1: Grand Prix Wielkiej Brytanii: Wyścig
17:20 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa: III. dywizja, runda finałowa: Mecz o 3. miejsce
22:10 Siatkówka kobiet: World Grand Prix: Kanada – Polska
01:10 (nd/pn) Siatkówka kobiet: World Grand Prix: Portoryko – Bułgaria
Polsat Sport Extra (HD)
09:00 Siatkówka kobiet: World Grand Prix: Japonia – Serbia
12:00 Rajdy samochodowe: Mistrzostwa Świata WRC – 72. Rajd Polski: OS 19 – Baranowo
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Kajetan Kajetanowicz (z Baranowa)
14:00 Kolarstwo górskie: Puchar Świata, Lenzerhaide, Szwajcaria: Elita mężczyzn
17:50 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa: Portugalia – Finlandia
20:20 Siatkówka mężczyzn: Liga Światowa: III. dywizja, runda finałowa: Finał
Polsat Sport News (SD)
09:25 Wyścigi samochodowe: GP 3: Silverstone, Wielka Brytania: Wyścig II
10:35 Wyścigi samochodowe: GP 2: Silverstone, Wielka Brytania: Wyścig II
11:30 Wyścigi samochodowe: Porsche Supercup: Grand Prix Wielkiej Brytanii: Wyścig
12:50 Wyścigi samochodowe: Euroformuła Open: Spielberg, Austria: Wyścig II
13:30 Siatkówka kobiet: World Grand Prix: Chiny – Rosja
18:00 Siatkówka kobiet: World Grand Prix: Turcja – Włochy
20:30 Rugby: Polska Liga Rugby: Arka Gdynia – Budowlani Łódź
TVP Regionalna (SD)
13:15 Piłka nożna: Lotto Lubelskie Cup: AS Monaco – Szachtar Donieck
Komentarz: Tomasz Jasina
TVP Sport (HD)
13:15 Piłka nożna: Lotto Lubelskie Cup: AS Monaco – Szachtar Donieck
Komentarz: Tomasz Jasina
15:55 Siatkówka plażowa kobiet: Mistrzostwa Polski, Białystok: Finał