WTA Miami: Walka o półfinał w TVP Sport

dodano: 2015-03-31 11:44 | aktualizacja: 2015-03-31 11:48
autor: Anita Kaźmierska | źródło: sport.tvp.pl

TVP Sport HD Venus Williams i Carla Suarez Navarro, czyli zawodniczki, które wyeliminowały siostry Radwańskie, spotkają się w ćwierćfinale turnieju WTA w Miami. Początek meczu zaplanowano na 1:30. Wcześniej, o 19:00, zmierzą się Andrea Petkovic i Karolina Pliskova. Oba spotkania w TVP Sport i sport.tvp.pl.

Williams w drugiej rundzie wygrała z młodszą z sióstr Radwańskich – Urszulą – 6:3, 6:2. Suarez Navarro natomiast w poniedziałek pokonała Agnieszkę 5:7, 6:0, 6:4. Amerykanka i Hiszpanka dotychczas spotkały się cztery razy, każda z nich odniosła dwa zwycięstwa.

Remis w bezpośrednich pojedynkach jest także między Petkovic i Pliskovą – wygrały po jednym spotkaniu. Ta pierwsza do ćwierćfinału awansowała bez większych problemów, nie tracąc nawet seta. Partię więcej musiała rozegrać Pliskova. Czeszka w pierwszym meczu, w drugiej rundzie, dopiero po trzech setach i blisko dwóch godzinach rywalizacji pokonała Annikę Beck.

Podane godziny transmisji mogą ulec zmianie, jeśli przedłużać się będą mecze rozgrywane wcześniej.

W środę, 1 kwietnia o półfinał zagrają triumfatorka sprzed roku Serena Williams z Sabine Lisicki oraz Simona Halep z Sloane Stephens.

Wtorkowe (31 marca) transmisje z turnieju WTA W Miami w TVP Sport i sport.tvp.pl:

19:00 Andrea Petkovic (Niemcy) – Karolina Pliskova (Czechy)
01:30 Venus Williams (USA) – Carla Suarez Navarro (Hiszpania)